Gwiazdy na balu Omeny Mensah. Kurdej-Szatan i Rozenek niczym prawdziwe księżniczki

Gwiazdy na balu Omeny Mensah
Gwiazdy na balu Omeny Mensah
Źródło: MWMEDIA
Omenaa Mensah wyprawiła bal charytatywny, którego tematem przewodnim był włoski barok. Pogodynka i jej ukochany Rafał Brzoska zaprezentowali się w iście dworskich szatach i bez problemu mogliby zostać pomyleni z członkami rodziny królewskiej. Swoimi kreacjami zachwyciły także Barbara Kurdej-Sztatan i Małgorzata Rozenek-Majdan. Jakie stylizacje wybrali inni celebryci?

Omenaa Mensah razem z partnerem Rafałem Brzoską angażują się w działania charytatywne. Nie pierwszy raz organizowali bal, ale ten był wyjątkowy. Jak zwykle wydarzenie uświetniły największe gwiazdy. Wiele polskich sław zaprezentowało się w królewskim stylu.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

10032023_SZAFYGWIAZD_WEDZIKOWSKA
Malwina Wędzikowska pożycza ubrania gwiazdom. Co ma najdroższego w swojej szafie?

Gwiazdy na balu charytatywnym Omeny Mensah

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska przywitali swoich gości jak królewska para. Gospodarze balu wyglądali niczym wyrwani z planu filmu kostiumowego i widać, że bardzo poważnie podeszli do tegorocznego motywu przewodniego przyjęcia. Pogodynka, oprócz zjawiskowej sukni, zaprezentowała się także w okazałej tiarze na głowie. Nie da się ukryć, że z powodzeniem mogłaby zostać pomylona z prawdziwą członkinią rodziny królewskiej.

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska
Omenaa Mensah i Rafał Brzoska

Małgorzata Rozenek-Majdan postawiła na nieco bardziej współczesny styl, ale wciąż tak samo efektowny. Gwiazda zaprezentowała się w błękitnej sukni balowej z odkrytymi ramionami i rozcięciem na nogę. Żona Radosława Majdana wyglądała niczym księżniczka z bajki o Kopciuszku.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Źródło: screen ig

Księżniczkową atmosferę balu wzięła sobie także do serca Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka pokazała się w długiej do ziemi, tiulowej czerwonej sukni z wyszywanymi kryształkami. Kreacja idealnie podkreślała figurę gwiazdy i w romantyczny sposób dekorowała jej delikatną urodę.

Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan
Źródło: screen ig

"Efekt wow" zrobiła także Ewa Chodakowska. Popularna trenerka od dawna utrzymuje przyjacielskie kontakty z Omeną Mensha, nic więc dziwnego, że również i ona znalazła się wśród zaproszonych gości. Gwiazda zaprezentowała się w białej sukni z tiulu, która idealnie podkreślała jej wysportowaną figurę. Włosy upięte w kok dodawały całości romantyzmu.

Ewa Chodakowska
Ewa Chodakowska
Źródło: screen ig

Na balu zjawiła się także Małgorzata Kożuchowska. Aktorka postawiła na kobiecą odsłonę "małej czarnej". Długa do ziemi kreacja z fantazyjnymi ramiączkami była wzbogacona o dość sporą baskinkę, która potęgowała efekt wcięcia w talii. Klasa sama w sobie!

Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska
Źródło: screen ig

Maja Bohosiewicz zalicza się do grona najlepiej ubranych polskich gwiazd i po raz kolejny udowodniła, że kocha modę z wzajemnością. Aktorka postawiła na "barok we współczesnym wydaniu". Były bufki na ramionach i gorsetowy krój, a nawet ciągnący się tren. Krótki krój sukienki dodawał całości pazura, a okulary przeciwsłoneczne sprawiły, że Polka prezentowała się niczym dziewczyna Jamesa Bonda.

Maja Bohosiewicz z mężem
Maja Bohosiewicz z mężem
Źródło: screen ig

Suknia Edyty Pazury podkreślała kolor jej oczu i sprawiała wrażenie, jakbyśmy patrzyli właśnie na gwiaździste niebo nocą. Żona Cezarego Pazury postawiła na kreację o kroju hiszpanki, bardzo delikatną i lekką, a jednocześnie zjawiskową.

Edyta Pazura
Edyta Pazura
Źródło: screen ig

Anna Kalczyńska natomiast zaprezentowała się w sukni w kolorze złamanej bieli z romantycznym rozcięciem na nogę. Gwiazda "Dzień Dobry TVN" z dumą prezentowała się u boku kolegi z programu, Mateusza Hładkiego, który postawił na klasyczny smoking z muszką.

Anna Kalczyńska i Mateusz Hładki
Anna Kalczyńska i Mateusz Hładki
Źródło: screen ig

Sandra Kubicka podkreśliła swoją wakacyjną opaleniznę kreacją w kolorze złota. Modelka postawiła na zestaw złożony z dwóch elementów: kobiecej spódnicy z trenem oraz topu w charakterze garniturowej kamizelki. Tym samym udowodniła, że nawet w balowej stylizacji można przemycić obecne modowe trendy. "Efekt wow" murowany.

Sandra Kubicka
Sandra Kubicka
Źródło: screen ig

Równie zjawiskowo wyglądała także Magdalena Pieczonka. Jedna z najsłynniejszych makijażystek gwiazd na balu pojawiła się w długiej do ziemi białej kreacji, która podkreślała jej wysportowaną figurę. Elementem stylizacji, który robił największe wrażenie, była bogata góra sukienki. To właśnie dzięki temu Magdalena Pieczonka robiła niesamowite wrażenie.

Magdalena Pieczonka
Magdalena Pieczonka
Źródło: screen ig

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości