Edyta Górniak wie, kiedy nastąpi koniec świata? Zaskakujące wyznanie artystki 

Edyta Górniak
Edyta Górniak
Źródło: MWMEDIA
Edyta Górniak znowu wywołała niemałe kontrowersje wśród fanów, sugerując, że wie, kiedy nastąpi koniec świata. Artystka znana ze swoich duchowych przekonań, podzieliła się swoim zaskakującym wnioskiem. Czy to jest część jej duchowej filozofii, czy faktycznie wierzy w tak rychłą apokalipsę?

Edyta Górniak jest cenioną artystką muzyczną z Polski, która zaczęła swoją karierę od triumfu w telewizyjnym show "Szansa na Sukces" w 1990 roku. Zasłynęła szerzej dzięki występowi w Konkursie Eurowizji w 1994 roku, w którym zdobyła drugie miejsce.

Resztę artykułu przeczytacie pod materiałem wideo:

30012024_BLIZEJGWIAZD_MOTYKA
"Bliżej gwiazd" - Robert Motyka szczerze o miłości, relacji z rodziną, karierze i tragedii, która zmieniła wszystko
Robert Motyka jest jednym z najbardziej znanych i lubianych polskich artystów kabaretowych. Możemy obserwować też jak rozwija swoją aktorską pasję na deskach warszawskiego teatru Capitol. Artysta w szczerym wywiadzie z cyklu "Bliżej gwiazd" wrócił pamięcią do czasów szkoły, poznania największej życiowej miłości, relacji z rodziną i tragedii, z którą przyszło mu się zmierzyć. "Ten wypadek też dał nam właściwie takiego bardzo pozytywnego kopa, żeby ze sobą spędzać więcej czasu" - powiedział.

Edyta Górniak o końcu świata?

Edyta Górniak regularnie dzieli się z fanami swoimi przemyśleniami i przekonaniami, które często mają głęboko duchowy charakter. W październiku 2022 r. wyznała, że jej dusza, mierząc czasem linearnym, jest na Ziemi cztery tysiące lat. Wokalistka wywołała również wiele kontrowersji swoimi wypowiedziami dotyczącymi pandemii koronawirusa.

Gwiazda nie ukrywa, że wierzy w opatrzność Boga i tematykę aniołów. Edyta Górniak nie unika też trudnych tematów. Niedawno publikowała za pomocą swojego instagramowego konta poruszające nagranie, na którym zastanawia się, ile nam jeszcze jako ludzkości pozostało czasu.

Edyta Górniak przy okazji zaskoczyła wszystkich, odpowiadając na komentarz jednej z ciekawskich internautek.

"Zostało nam 8 lat, jeśli wiesz Edzia, o co chodzi" - napisała fanka.

Edyta Górniak szybko pośpieszyła z poprawieniem internautki.

"Lub 6" - odpisała gwiazda dodając emotkę białego serca i gołębia.

Pomimo tego, że Edyta Górniak nie wytłumaczyła dokładnie swojej wypowiedzi, to ta budzi wiele spekulacji i kontrowersji. Czy gwiazda faktycznie wierzy, że koniec świata nastąpi już za sześć lat?

Edyta Górniak odpowiedziała na zapytanie fanki
Edyta Górniak odpowiedziała na zapytanie fanki
Źródło: Instagram @edytagorniak

Edyta Górniak ostro o występie Bambie Thug na Eurowizj

Edyta Górniak nie ukrywa, że ma negatywne nastawienie do wszystkiego, co mroczne, dlatego też nie jest zaskakujące, że skrytykowała niedawne wystąpienie Bambie Thug na Eurowizji. Gwiazda pomimo udziału w konkursie nie kryje niezadowolenia z niektórych jego aspektów i mówi o tym głośno, gdy tylko ma do tego okazję.

"Piekło na Ziemi" -zaczęła, opisując eurowizyjny występ.

Chwilę później artystka rozszerzyła swoją krytykę. W kolejnym wpisie napisała o potrzebie przebudzenia ludzkości. Edyta Górniak w swoim emocjonalnym InstaStories nawiązała również do Antychrysta i jego wpływu na mieszkańców Ziemi.

"Wygląda na to, że Antychryst robi nam przysługę, aby ludzkość wreszcie się przebudziła. I określiła, jakiego świata chce. Będzie drażnił wszystkie nasze zmysły coraz bardziej. Do skutku. I jeśli ludzkość nie określi swojego serca i sumienia, nie przyjmie mocnej i czystej postawy — tornado zła zniszczy wszystko, co napotka. Jesteśmy już w tej chwili bardzo blisko piekła na ziemi. Zastanawiam się, co jeszcze musi się wydarzyć, żeby ostatecznie wstrząsnąć światem i ludźmi. Na jaki znak ludzie czekają, żeby podjąć wewnętrzną decyzję? Życzę nam wszystkim mądrości, światłości myśli i bezpieczeństwa" - dodała.

Edyta Górniak ostro o Bambie Thug
Edyta Górniak ostro o Bambie Thug
Źródło: Instagram @edytagorniak
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości