Edyta Górniak żałuje rozbieranej sesji zdjęciowej. "Dałam się namówić byłemu mężowi"

Edyta Górniak żałuje rozbieranej sesji w "Playboyu"
Edyta Górniak żałuje rozbieranej sesji w "Playboyu"
Źródło: MWMEDIA
Edyta Górniak w najnowszym wywiadzie wyznała, że żałuje swojej ostatniej rozbieranej sesji w popularnym magazynie. Piosenkarka powiedziała, że namówił ją do tego były mąż Dariusz Krupa.

Edyta Górniak karierę na wielkiej scenie zaczęła w latach 90. Od tego czasu piosenkarka trzy razy pojawiła się w rozbieranej sesji zdjęciowej w magazynie "Playboy". W najnowszym wywiadzie dla "Faktu" Edyta Górniak wyznała, że żałuje ostatniej sesji zdjęciowej.

Resztę artykułu znajdziecie pod materiałem wideo:

Jacy rodzice, takie dzieci? 4. Leon Myszkowski
Jacy rodzice, takie dzieci? 4. Leon Myszkowski

Edyta Górniak żałuje nagiej sesji zdjęciowej

Edyta Górniak w 2001 r. związała się z Dariuszem Krupą. Para w 2004 r. powitała na świecie swojego syna Allana, a rok później wzięli ślub. W 2009 r. małżeństwo ogłosiło separację, a ostatecznie rozwiedli się w 2010 r. Edyta Górniak w wywiadach nie wspominała małżeństwa z ojcem swojego syna najlepiej.

W 2009 r. Edyta Górniak pojawiła się topless na okładce magazynu "Viva!", w którym wyznała, że jej były mąż "bił ją słownie". Później piosenkarka nie chciała poruszać tematu byłego męża w mediach.

Dariusz Krupa miał namówić Edytę Górniak do wzięcia udziału w sesji

W ostatnim wywiadzie dla "Faktu" Edyta Górniak wróciła wspomnieniami do swojej nagiej sesji okładkowej w magazynie "Playboy", która ukazała się w 2006 r. Piosenkarka wyznała, że to były mąż namówił jej do tego.

"Takie argumenty usłyszałam: 'Zrób sobie takie zdjęcia, póki jesteś młoda, bo potem nie będziesz chciała takich zdjęć zrobić' - mówiła celebrytka. A prawda jest taka, że ja dałam się namówić byłemu mężowi na taką sesję. Użył takiego argumentu, że jesteś mężatką, to możesz, bo gdybyś nie była mężatką, to głupio, tak jakbyś szukała sobie atencji" - powiedziała.

Na pytanie, czy teraz powtórzyłaby taką sesję, piosenkarka odpowiedziała:

"Nie, nie wzięłabym udziału" - czytamy.

Na końcu Edyta Górniak zaznaczyła, że nie czuje sentymentu do tych zdjęć.

"Mam nadzieję, że kiedyś strzelą pioruny w ten cały internet i wszystko się skasuje" - powiedziała.

Edyta Górniak i Dariusz Krupa
Edyta Górniak i Dariusz Krupa
Edyta Górniak i Dariusz Krupa
Źródło: MW MEDIA

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości