Julia von Stein pokazała zdjęcie. "Jedyny mężczyzna, którego kocham i któremu ufam"

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Julia von Stein

Julia von Stein spędza wakacje razem z rodzicami w Omanie nad Morzem Arabskim. Z tej okazji 27-latka dodała urocze zdjęcie z tatą, a także krótkie nagranie. Wyjaśniła, że jej tata ma gorszy dzień, a internauci natychmiast przesłali pozdrowienia.

Julia von Stein dała się poznać widzom w programie "Królowe życia" na TTV. Fani formatu byli zainteresowani pracą 27-latki, bowiem ta wraz z rodzicami zajmuje się branżą funeralną. Nie tak dawno Julia von Stein wystąpiła w programie "Damy i wieśniaczki", a internauci byli zachwyceni jej zachowaniem w programie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Julia von Stein o śmierci członka rodziny. Wzruszające słowa o tęsknocie
Julia von Stein o śmierci członka rodziny. Wzruszające słowa o tęsknocie Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Julia von Stein o rodzinie

Julia von Stein jest bardzo związana ze swoją rodziną, szczególnie tą najbliższą. Jakiś czas temu w rozmowie z Dagmarą Olszewską dla cozatydzien.tvn.pl Julia von Stein opowiedziała o śmierci dziadka. 27-latka wyznała, że mimo młodego wieku, bardzo to przeżyła.

- Nie da rady mieć znieczulicy na śmierć, kiedy mamy z nią styczność na co dzień i umiera ktoś z naszej rodziny. Człowiek nie jest z tytanu. Każdy ma w sobie emocje i nie jesteśmy w stanie tego w żaden sposób przezwyciężyć. Kiedy zmarł mój dziadzio, to był jeden z punktów kulminacyjnych w moim życiu. Miałam 13 lat. Nigdy nie przeżyłam tak bolesnego momentu, jak wtedy. To była osoba, która była dla mnie całym światem. Chce mi się już płakać... - mówiła Julia von Stein.

Julia von Stein o relacji z tatą

Nie jest więc tajemnicą, że celebrytka bardzo kocha swoją rodzinę. Teraz Julia von Sten spędza czas z mamą, tatą i babcią w Omanie, skąd dodaje relacje na Instagramie. Ostatnio na jej InstaStories pojawiło się krótkie nagranie z tatą.

Julia von Stein wyjaśniła, że jej tato ma gorszy dzień, gdyż na nagraniu mówi (żartobliwie), że nikt się nim nie interesuje, jedynie pracownicy dzwoniący po podwyżki. Mama Julii von Stein i sama Julia żartowały z taty, a na koniec celebrytka powiedziała tacie, że jej fani na Instagramie go pozdrawiają.

"Królowa życia" dodała również zdjęcie z tatą, na którym napisała:

"Jedyny mężczyzna, którego kocham i któremu ufam" - czytamy.

Julia von Stein pokazała zdjęcie z tatą
Julia von Stein pokazała zdjęcie z tatą Julia von Stein pokazała zdjęcie z tatą Źródło: Instagram

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: TTV

Pozostałe wiadomości