Edyta Górniak zaskoczyła zdjęciem syna. Internauci zwracają uwagę na jeden szczegół

Edyta Górniak
Edyta Górniak zaskoczyła zdjęciem syna
Źródło: MWMEDIA
Edyta Górniak to jedna z tych osób, których w Polsce przedstawiać nie trzeba. Wokalistka, choć niedawno zapowiedziała, że robi przerwę w karierze, jest obecna w mediach społecznościowych. To właśnie tam udostępniła zdjęcia syna z dawnych lat. Internauci zwrócili uwagę na wyjątkową fryzurę pociechy. Zobaczcie sami.

Allan Krupa ma 19 lat, niedawno wydał swój pierwszy singiel, rozwija się jako raper i jak zapowiada — jest szaleńczo zakochany. Co jakiś czas publikuje zdjęcia i relacje na Instagramie, na których pojawia się jego ukochana. Niewiele osób pamięta jednak, jak wyglądał jako dziecko. Edyta Górniak zdecydowała się to przypomnieć.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Natalia Niemen
Jacy rodzice, takie dzieci? 14. Natalia Niemen o ojcu, dzieciach, aferze "sprzątaczki" i synu Edyty Górniak. "Mnie się to nie podoba"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Edyta Górniak pokazała zdjęcie syna z dzieciństwa

Od dawna w mediach możemy przeczytać o wyjątkowo dobrej relacji Edyty Górniak z synem Allanem. Młody muzyk chętnie pokazuje się w towarzystwie artystycznie doświadczonej mamy. Wielokrotnie zaskoczył ją również sceniczną energią oraz łaknieniem sławy i rozwoju w dziedzinach muzyki.

Edyta Górniak za pośrednictwem mediów społecznościowych systematycznie informuje, że jest niezwykle dumna z jedynego dziecka. Zaznacza, że mimo przeciwności losu zawsze odnajdywał swoją drogę i podąża za marzeniami. Tym bardziej zdjęcie Allana Krupy z dzieciństwa ucieszyło obserwatorów tej gwiazdorskiej rodziny.

Uwagę wielu internautów zwróciły uwagę bujne włosy małego chłopca. Zobaczcie sami:

Edyta Górniak pokazała zdjęcie syna z dzieciństwa
Edyta Górniak pokazała zdjęcie syna z dzieciństwa
Źródło: Instagram

Edyta Górniak odradza ślub synowi?

Allan Krupa jakiś czas temu udzielił wywiadu serwisowi jastrzabpost.pl, w którym przyznał, że nie wyklucza zawarcia w najbliższej przyszłości związku małżeńskiego. Jak się okazało, przeszkodą na ten moment są dla niego kwestie finansowe, bowiem chciałby, by ceremonia odbyła się na dachu najwyższego budynku świata.

"Jak będę miał wystarczająco pieniędzy, żeby zrobić ten ślub na dachu Burdż Chalifa, to myślę, że tak, jestem gotów na ślub. Nawet, jak bym wygrał dzisiaj w Lotto, to bardzo chętnie. Każdy chłop chce zrobić coś spektakularnego, co nie? (...) Jak to miałoby się już wydarzyć, to powinno to być niesamowite i zapadłoby nam w pamięć do końca życia" - powiedział.

Na reakcję mamy nie musiał długo czekać. Edyta Górniak szybko skomentowała te słowa.

"Jeśli Allan będzie szczęśliwy, to ja także będę szczęśliwa. Ale ślub bym mu odradzała, bo to tylko ładnie brzmi, gorzej się nosi. Ludzie powinni być przy sobie dlatego, że są razem szczęśliwi. Nie dlatego, że mają zawarty kontrakt własności. Poza tym śluby są drogie, a rozwody jeszcze droższe" - powiedziała diwa w rozmowie z se.pl.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości