Edyta Herbuś niczym Afrodyta. Pokazała się topless na nagraniu

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Edyta Herbuś pokazała się topless

Edyta Herbuś niedawno wyjechała na wakacje do Wietnamu. Popularna tancerka relacjonuje swój urlop w mediach społecznościowych, a jej ostatni post na Instagramie wprawił fanów w osłupienie. Gwiazda postanowiła się bowiem pokazać topless.

Edyta Herbuś zyskała sławę dzięki udziałowi w "Tańcu z gwiazdami". Sympatyczna i zdolna tancerka szybko skradła serca widzów i coraz częściej pojawiała się na salonach. Dziś Edyta Herbuś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób. Gwiazda dba o swoich obserwatorów za pomocą Instagrama, na którym opowiada, co u niej aktualnie słychać. Niedawno tancerka i jej ukochany udali się na egzotyczne wakacje.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska
Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska

Edyta Herbuś pokazała się topless na nagraniu

Edyta Herbuś i jej partner niedawno wylecieli do Wietnamu, gdzie spędzają wakacje. Para zwiedza okolice i korzysta z błogiego spokoju, a także cudów tamtejszej natury. Tancerka w pewnym momencie poczuła się natchniona do tego, by nagrać sensualny film.

Edyta Herbuś pokazała się topless, będąc tylko w majtkach od bikini. Gwiazda wyraźnie szczęśliwa chodziła wśród morskich fal.

"Kiedy Wenus - planeta MIŁOŚCI wchodzi do znaku rozmarzonych RYB (mój ci on) poziom romantyzmu w powietrzu wzrasta... To idealne klimaty dla współczesnego ROMEA, by wyznać ukochanej swoją MIŁOŚĆ… Fajnie jest spojrzeć na siebie JEGO oczami… Przyjmuję dziś do serca to romantyczne wyznanie" - napisała w opisie nagrania.

Fani byli zauroczeni i zauważyli, że Edyta Herbuś jest bardzo zakochana.

"Pięknie — kiedy kobieta czuje się kochana";

"Czuć miłość w powietrzu, piękne wyznanie";

"Edith nasza nadmorska Afrodyto" - czytamy w komentarzach.

Edyta Herbuś i Piotr Bukowiecki tworzą patchworkową rodzinę

Edyta Herbuś i Piotr Bukowiecki są razem prawie pięć lat. Para jest ze sobą bardzo szczęśliwa, a mimo to nie opowiada o swojej miłości na co dzień w mediach. Zakochani cenią sobie swoją prywatę, jednak czasem zdradzą rąbka tajemnicy ze swojego domowego życia.

Partner Edyty Herbuś ma troje dzieci z poprzednich związków: 15-letnią Vivian i 14-letniego Melchiora, którzy są owocami miłości z Karoliną Rosińską oraz 8-letnią córkę Hanię ze związku z Dorotą Gardias. Wszyscy tworzą zgraną, patchworkową rodzinę. Edyta Herbuś nie ukrywa, że rozpieszcza dzieci swojego ukochanego i stara się dbać o to, by jej relacje z pasierbami były jak najlepsze. Jakiś czas temu familia pojechała we wspólną podróż po Stanach Zjednoczonych.

"Dziewczynki były świetnymi kompankami. Było bardzo dużo radości. Dostałam ksywkę, że jestem ciocią roku, że absolutnie im się podobało to, w jaki sposób funkcjonowaliśmy na tym wyjeździe, to momentami wchodziłam w takie dziecięce zabawy, że czułam się, jakbym była jedną z nich. (…) To się między nami wytworzyło w naturalny sposób. Przepisem na wszystko jest miłość. Bardzo polecam" – powiedziała Edyta Herbuś reporterce Jastrząb Post. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości