Edyta Herbuś wspomina byłego partnera. Powiedziała o ich ostatniej rozmowie

Edyta Herbuś o śmierci byłego partnera
Edyta Herbuś o śmierci byłego partnera
Źródło: MW MEDIA
Dawid Ozdoba nie żyje. 45-letni zawodnik MMA, a także były partner Edyty Herbuś zmarł nagle. O całej sytuacji powiadomiła jego mama w mediach społecznościowych. Teraz Edyta Herbuś wspomniała ostatnią rozmowę z tancerzem.

Dawid Ozdoba zmarł w wieku 45 lat. Był tancerzem erotycznym, trenerem personalnym i zawodnikiem MMA. W przeszłości spotykał się z Edytą Herbuś. W mediach społecznościowych mówił otwarcie o tym, że cierpi na depresję.

Małgorzata Rozenek-Majdan uczy dzieci reagować na hejt. Bała się, że im zaszkodzi
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Edyta Herbuś o byłym partnerze

We wtorek 4 października jego mama Ewa Ozdoba poinformowała o śmierci tancerza.

"Bardzo proszę o niekomentowanie tego co wstawiłam, jest to dla mnie bardzo trudne i dlatego jest taka moja prośba" - czytamy.

Dawid Ozdoba zyskał popularność dzięki związkowi z Edytą Herbuś. Para na początku była nierozłączna, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Aktorka zdecydowała się pożegnać byłego partnera na Instagramie.

"Dawid, spoczywaj w pokoju. Wysyłam ci z serca światło miłości. Bardzo proszę, aby komentowali ten post tylko ci, którzy chcą się do tego wspólnego świecenia przyłączać" - czytamy.

Edyta Herbuś zdradziła treść ostatniej rozmowy z tancerzem

Edyta Herbuś w rozmowie z Plejadą wyznała, że kilka tygodni temu rozmawiała z tancerzem. Zdradziła treść tych wiadomości.

"To dla mnie bardzo smutna wiadomość. Ostatnią rozmowę, którą przeprowadziliśmy, to była rozmowa SMS-owa kilka tygodni temu. Dawid napisał do mnie, przepraszając mnie, mówił o tym, że jest właśnie w terapii, że mu zależy na tym, żebym mu wybaczyła, żeby nie zostało już między nami żalu i szczerze mówiąc, bardzo miałam nadzieję i tego mu właśnie życzyłam, żeby sobie poukładał dobre życie i żeby był szczęśliwy" - powiedziała.

Dalej dodała:

"Miałam nadzieję, że tak się stanie. Cieszyłam się, że pracuje nad sobą. Bardzo jest mi przykro, że tak się sytuacja potoczyła. Przesyłam kondolencje rodzinie i bliskim" - czytamy.

Edyta Herbuś powiedziała, że pożegna byłego partnera modlitwą.

"To jest dla mnie tego rodzaju pożegnanie, które na pewno nie odbywa się za pośrednictwem mediów. Jeżeli taka potrzeba w moim sercu się urodzi, to na pewno będzie to modlitwa, a nie medialna deklaracja" - dodała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości