Gwiazdy

Weronika Rosati z nagrodą we Włoszech. "Mam nadzieję, że korzyścią będą kolejne role w Polsce"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Głowińska
Weronika Rosati

Weronika Rosati z kolejną nagrodą! Została uznana za najlepszą aktorkę dzięki roli we włoskim filmie. "Można powiedzieć, że całe życie ciężko pracowałam na takie momenty jak ten" - powiedziała w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Weronika Rosati jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich gwiazd za granicą. Aktorka nie tylko grywa w popularnych amerykańskich produkcjach i coraz odważniej podbija Hollywood, ale również świetnie radzi sobie w Europie, czego dowodem jest jej najnowszy film.

Weronika Rosati o karierze w Stanach Zjednoczonych
Weronika Rosati o karierze w Stanach Zjednoczonych Weronika Rosati w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską dla serwisu cozatydzien.tvn.pl powiedziała o różnicach pomiędzy sukcesami aktorek i aktorów na arenie międzynarodowej. Źródło: Co za Tydzień

Weronika Rosati nagrodzona we Włoszech

Weronika Rosati odebrała nagrodę za rolę w firmie "It's not over". Wyróżnieniem pochwaliła się na Instagramie.

"Dziękuje Social Film Festival w Benevento za nagrodę dla najlepszej aktorki w zagranicznym filmie za rolę w "It’s not over". Dostaliśmy też nagrodę za najlepszy film zagraniczny! To kolejna nagroda po festiwalu w Kalifornii, Sztockholmie dla mnie i kolejna nagroda dla filmu! Nie mogę się doczekać, aż zobaczycie film — na razie wrzucam włoski zwiastun naszego thrillera. Jezu, jak ja kocham Włochy!" - czytamy.

Skontaktowaliśmy się z aktorką, która wyznała, że nagroda we Włoszech jest dla niej szczególnie ważna z jednego konkretnego powodu.

- Ta nagroda ma dla mnie bardzo duże znaczenie, bo dostałam ją we Włoszech, skąd mam korzenie. To moja pierwsza główna rola we włoskiej produkcji i otrzymanie za nią kolejnych międzynarodowych nagród jest niezwykłym wyróżnieniem — powiedziała Weronika Rosati w rozmowie z Aleksandrą Głowińską.

Weronika Rosati o nagrodzie we Włoszech

Weronika Rosati, choć jest docenianą aktorką za granicą, rzadko grywa w Polsce. I mimo że podczas światowych plebiscytów zgarnia statuetki za najlepsze role czy dla najlepszej aktorki, w ojczyźnie kończy się na nominacjach. Czy to się zmieni? Na to liczy gwiazda.

- Można powiedzieć, że całe życie ciężko pracowałam na takie momenty jak ten. Mam jedynie nadzieję, że korzyścią z tej nagrody będą kolejne role zarówno międzynarodowe, jak i w Polsce — mówi.

Chcielibyście częściej oglądać Weronikę Rosati w polskich produkcjach? Bo my bardzo! Dajcie znać w komentarzu.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA/Andras Szilagyi

Pozostałe wiadomości