Edyta Pazura była w zagrożonych ciążach. "Musiałam wspomagać się lekami"

Edyta Pazura była w zagrożonych ciążach
Edyta Pazura była w zagrożonych ciążach
Źródło: MWMEDIA
Edyta Pazura urodziła troje dzieci. Amelia, Antoni i Rita są jej oczkiem w głowie. Dzieci często pozują do zdjęć jej autorstwa, które możemy obejrzeć na Instagramie. Żona Cezarego Pazury nie unika trudnych tematów związanych z macierzyństwem. Teraz wsparła ciężarną obserwatorkę, opowiadając o swoich przeżyciach.

Edyta Pazura jest dumna ze swoich dzieci. Jej najstarsze dziecko ma już 13 lat, syn niedawno skończył 10, a najmłodsza pociecha ma cztery latka. Kobieta pasjonuje się fotografią, prowadzi bloga o podróżach i profil na Instagramie. Pracuje również jako menedżer swojego męża. "Przy wszystkich tych rozmaitych aktywnościach, niezmiennie od kilku lat, najważniejszą dla mnie rolą jest po prostu bycie MAMĄ" - opowiedziała o sobie na blogu.

Edyta Pazura była w zagrożonych ciążach

Żona Cezarego Pazury udostępniła fanom opcję zadawania jej pytań. Zareagowała na wiadomość od internautki, która jest w zaawansowanej ciąży i przez upał nie czuje się najlepiej. Kobieta była ciekawa, jak Edyta Pazura radziła sobie w takiej sytuacji. Ukochana gwiazdora opowiedziała o swoim samopoczuciu w tym szczególnym stanie.

Nie dziwię się, bo jest naprawdę gorąco i nawet mnie jest ciężko funkcjonować w takie upały. Współczuję. Ja miałam odwrotnie. Moje ciąże były zagrożone w pierwszych miesiącach, musiałam wspomagać się lekami, później czułam się już lepiej 
- zwierzyła się na Instagramie.
Sylwia Nowak o staraniach o dziecko. Nazywano ją karierowiczką
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Edyta Pazura musiała przyjmować leki w ciąży
Edyta Pazura musiała przyjmować leki w ciąży
Źródło: Instagram @edyta_pazura

Edyta Pazura o najstarszej córce i systemie edukacji w Polsce

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Jakiś czas temu Edyta Pazura zwierzyła się z jeszcze jednej rzeczy. Wyznała, że gdy urodziła swoje pierwsze dziecko, zastanawiała się, czy odnajdzie się w roli matki. W dniu urodzin swojej córki Amelii opublikowała szczery post.

"Mam wrażenie, że wszystkie te lata minęły jak jeden dzień i pamiętam swoje przerażenie, kiedy zobaczyłam ją pierwszy raz. Czy dam radę? Czy będę dobrą matką? Czy będę umiała wychować ją tak wspaniale, jak moi rodzice wychowali mnie? Jest wyjątkowa i choć nie ma świadectwa z czerwonym paskiem i nie czyta 100 książek w rok, to jest absolutnie pięknym człowiekiem. Pomocna, zaradna, empatyczna, zdolna, chce ratować świat i na dodatek pięknie śpiewa oraz maluje" - napisała na Instagramie.

Edyta Pazura poświęciła ostatnio sporo miejsca w mediach społecznościowych na dyskusję dotyczącą edukacji dzieci w Polsce. Stwierdziła, że system jest niewydolny, a uczniowie przemęczeni. Zdradziła też, gdzie uczą się jej dzieci. Syn już trzykrotnie zmieniał szkołę. Szczegóły TUTAJ.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości