Edyta Pazura dba o formę na siłowni. Pokazała nagranie z treningu

Autor:
Norbert
Żyła
Edyta Pazura była w zagrożonych ciążach

Edyta Pazura podobnie jak jej mąż dba o swoją formę fizyczną, stale uczęszczając na siłownie. Żona Cezarego Pazury właśnie podzieliła się nagraniem treningu, jaki wykonuje każdego poranka. Trzeba przyznać, że ten robi wrażenie.

Edyta Pazura i Cezary Pazura poznali się przypadkiem, a od 15 lat ich miłość nieustannie rozkwita. Para jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się swoim szczęściem. W 2009 roku małżeństwo powitało na świecie córkę Amelię, w 2015 roku doczekali się syna Antoniego, a w 2018 r. na świecie pojawiła się ich córka Rita.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Cezary Pazura wyznał, że kolega zabrał mu rolę w "Tajemnicy Zawodowej"
Cezary Pazura wyznał, że kolega zabrał mu rolę w "Tajemnicy Zawodowej" Cezary Pazura opowiedział o swoich początkach z serialem "Tajemnica Zawodowa". Wyznał, że jest zafascynowany fabułą

Edyta Pazura pokazała swoje ćwiczenia

Edyta Pazura ceni sobie kontakt ze swoimi fanami, który uskutecznia poprzez swoje konta w mediach społecznościowych. Żonę Cezarego Pazury tylko na Instagramie śledzi 255 tysięcy obserwatorów. Gwiazda dzieli się na nim chwilami ze swojego codziennego życia, a czasem też jest oznaczana na nagraniach innych osób.

Tak było i tym razem. Trener Edyty Pazury podzielił się nagraniem, na którym gwiazda wykonuje szereg wyczerpujących ćwiczeń. Widać, że żona Cezarego Pazury bardzo przykłada się do dbania o formę fizyczną i podobnie jak dla jej męża jest to niezwykle istotna część życia.

"Dobrze zacząć tydzień od mocnego treningu" - podpisał udostępnione nagranie w sieci trener gwiazdy.

Edyta Pazura dodała swój komentarz pod wspomnianym wideo. Gwiazda podziękowała za motywację oraz świetne treningi.

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy od zmotywowanych nagraniem fanów Edyty Pazury. Niektórzy zazdrościli gwieździe formy i podziwiali za nieugiętość w dbaniu o formę fizyczną.

"Padłabym tam w połowie. A nie, wróć. Przed połową, ale pracuje nad tym, żeby kiedyś nie paść" - brzmiał jeden z wielu komentarzy.

Cezary Pazura pochwalił się rewelacyjną formą fizyczną

Cezary Pazura kilka tygodni temu również pokazał swoją świetną formę fizyczną na koncie w serwisie Instagram. 60-letni aktor ma sylwetę, jakiej mógłby mu pozazdrościć niejeden dwudziestolatek. Gwiazdor niedawno na dodanych zdjęciach porównał swoją formę, umieszczając fotografie z różnych lat życia.

Pod postem znalazł się opis, w którym Cezary Pazura napisał, iż nie łatwo jest dorobić się dobrej formy fizycznej, jednak znacznie trudniejsze jest ją utrzymać. Na koniec swojego wpisu aktor zmotywował swoich fanów, aby również spróbowali zatroszczyć się o własną sylwetkę.

"Pierwsze zdjęcie 2016 r., drugie — styczeń 2023 r. Przyzwyczajenie czy już przyjaźń. Niełatwo zrobić formę. Sztuka ją utrzymać. Z Tomkiem daję radę. Polecam. Początek roku więc pewnie ma jeszcze trochę przestrzeni, żeby się Wami zaopiekować. Próbujcie" - napisał pod swoim zdjęciem Cezary Pazura.

"Przygotowuj się, łatwo nie będzie" - napisała wtedy pod postem aktora Edyta Pazura.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości