Cezary Pazura

Bal Fundacji TVN to jedno z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń charytatywnych w Polsce. W tym roku impreza odbywała się pod nazwą Bal Nocy Letniej. Tym razem zbierano fundusze na budowę pierwszego w Polsce Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży, które powstaje na terenie Centrum Zdrowia Dziecka.

Edyta i Cezary Pazurowie cieszą się wzajemnym towarzystwem na zagranicznych wakacjach. Para tym razem w podróż wybrała się bez dzieci. Żona aktora przyznała, że choć w wyjazdach we dwoje nie ma nic złego, musiała odpowiadać na złośliwe pytania. "Jak to? Dzieci same zostały? Tak bez mamy i taty?". Odpowiadam: 'TAK'" - czytamy. 

Cezary Pazura miał okazję zwiedzić przepiękne zakątki świata. Zawdzięcza to również swojej żonie Edycie, która dzieli z nim pasję do podróżowania i uwiecznia wspomnienia na zdjęciach. Małżeństwo pozwoliło sobie w tym roku na romantyczny wyjazd we dwoje i na rodzinne wakacje z pociechami. Aktor stwierdził, że następna tak kosztowna podróż nie wydarzy się tak prędko.

Edyta Pazura ponownie zabrała głos w sprawie edukacji dzieci. Tym razem podzieliła się doświadczeniem związanym z prywatnymi placówkami. Żona Cezarego Pazury zdradziła, że jej syn Antoni już trzy raz zmieniał szkołę.

"Tajemnica zawodowa" to serial, który łączy w sobie wątki prawnicze i medyczne. W pierwszym sezonie widzowie poznali historię małżeństwa Żuławskich. Jak potoczą się ich dalsze losy? W głównych rolach Cezary Pazura, Magdalena Różczka i Anna Dereszowska.

Edyta i Cezary Pazurowie wyjechali do Stanów Zjednoczonych, a doświadczeniami ze swoich zagranicznych wojaży dzielili się w mediach społecznościowych. Żona aktora zdradziła, co spotkało ich na lotnisku. "Zaczęło się chwilą grozy już na lotnisku w Los Angeles" - napisała Edyta Pazura.

Cezary Pazura opublikował zdjęcia z sesji fotograficznej, która wykonana została w 1997 roku. Aktor znajdował się wtedy u szczytu kariery. Cezary Pazura zwrócił uwagę na pewien szczegół.

Edyta Pazura pochwaliła się uroczym zdjęciem ze swoimi rodzicami. Napisała o nich wzruszające słowa z okazji ich złotych godów. Żona Cezarego Pazury opisała swoje relacje z mamą i tatą. Łączy ich silna więź. Rodzice mogą być wzorem dla jej małżeństwa z aktorem. Niedawno sama świętowała ważną rocznicę ślubu.

Edyta Pazura przechodzi trudny czas. Jakiś czas temu doszło do incydentu, w którego konsekwencji żona Cezarego Pazury musi przetrwać upalne lato z nogą w gipsie. Teraz Edyta Pazura poinformowała o problemach z lokalem, w którym miał znajdować się sklep stacjonarny jej marki.

Edyta i Cezary Pazura mają powody do dumy. Ich syn Antoni Józef skończył niedawno 10 lat. Z tej okazji dumna mama opublikowała wyjątkowe życzenia. Syn obiecał Edycie Pazurze nietypowy prezent.

Co w najnowszym wydaniu "Co Za Tydzień"? Olivier Janiak i jego ekipa śledzą najważniejsze wydarzenia ze świata kultury i show-biznesu. W przyszłą niedzielę 17 lipca czeka na Was relacja z wrażeń z pokazu mody i rozmowa z Kasią Sokołowską, a dla fanów sportu mamy materiał o Airshow Leszno, czyli jednej z najciekawszych imprez lotniczych w Polsce i Europie. Sprawdźcie, co w najbliższym programie.

Edyta Pazura urodziny swojego sławnego męża świętowała w cekinowej sukience i wysokich szpilkach, wyraźnie oddając się zabawie. Niestety impreza nie skończyła się dla gwiazdy zbyt dobrze i dzień później pokazała się fanom z nogą w gipsie.

Edyta Pazura z okazji urodzin córki Amelii opublikowała na Instagramie bardzo poruszający wpis na Instagramie. Mama jest bardzo dumna ze swojego dziecka. Wymieniła sporo zalet dziewczynki.

Edyta Pazura razem z mężem wyjechała na romantyczne wakacje do Włoch. Żona Cezarego Pazury chętnie pokazuje fanom uroki Puglii, a w ostatnim instagramowym poście pokazała, jak się relaksuje. Gwiazda opublikowała odważne zdjęcie z wanny pełnej piany, na którym widzimy ją... nagą. "A spośród pian wynurzyła się Afrodyta" - komentują fani, porównując Edytę Pazurę do greckiej bogini.

Edyta i Cezary Pazurowie spędzają wakacje we Włoszech. Swoje nadmorskie wojaże relacjonują za pośrednictwem mediów społecznościowych. Para opublikowała zdjęcia z opisem nawiązującym do Bożego Ciała. Cezary Pazura pokazał się bez koszulki.

Cezary Pazura świętuje swoje 60. urodziny. Jego ukochana żona Edyta Pazura złożyła mu wyjątkowe życzenia. Napisała, za co kocha swojego męża. Wskazała też jego sukcesy. Jakie są najlepsze role Cezarego Pazury?

Cezary Pazura opublikował wzruszający wpis oraz archiwalne zdjęcie z żoną z okazji 15. rocznicy ich pierwszego spotkania. Aktor nazwał Edytę Pazurę swoim słońcem, które oświetliło mu życie. "Chcę dalej pachnieć tobą i sycić wzrok twoim pięknem" - napisał.

W środę, 1 czerwca, na antenie stacji TVN wyemitowano specjalny odcinek teleturnieju "Milionerzy". Tym razem gwiazdy zagrały o milion z okazji Dnia Dziecka. W programie wystąpili Cezary Pazura z córką Anastazją oraz Jan Peszek z synem Błażejem. Jak poradzili sobie z pytaniami?

Z okazji Dnia Dziecka telewizja TVN wyemituje specjalny odcinek "Milionerów". Na fotelach naprzeciwko Huberta Urbańskiego zasiądą znani rodzice ze swoimi pociechami. Z kim przyszedł Cezary Pazura, a z kim Jan Peszek?

Niektóre gwiazdy ślubują w kościele, że nie opuszczą małżonka aż do śmierci. Czasem życie pisze jednak inne scenariusze. Kiedy małżeństwo się rozpada ciężko później unieważnić ślub kościelny. Niektórym to się jednak udało. Zobaczcie komu!

Edyta Pazura jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Często pokazuje zdjęcia z mężem i dziećmi, jednak mało mówi o swojej rodzinie. Tym razem zrobiła wyjątek i pokazała zdjęcie ze swoimi rodzicami. Do kogo jest bardziej podobna?

Edyta Pazura w najnowszym wywiadzie opowiedziała o związku z popularnym aktorem Cezarym Pazurą i macierzyństwie. Podzieliła się także traumatycznym wspomnieniem z dzieciństwa.

Cezary Pazura i Edyta Pazura świętowali 13. rocznicę ślubu. Para za pośrednictwem mediów społecznościowych okazała sobie wiele czułości. Wspomnieli, co zrobiło na nich największe wrażenie podczas ceremonii. "Ależ my wtedy byliśmy gorącym tematem" - napisali.

Dorota Chotecka i Radosław Pazura są jedną z najpopularniejszych aktorskich par w Polsce. Ostatnio małżonkowie udzielili wspólnego wywiadu, w którym opowiedzieli o swojej pracy, a także o kulisach małżeństwa. Dorota Chotecka opowiedziała również o graniu scen intymnych z bratem swojego męża. Wyznała, że jedna sytuacja była dla niej krępująca.

Cezary Pazura gra główną rolę w serialu "Tajemnica zawodowa". W rozmowie z serwisem cozatydzien.tvn.pl wyznał, że ubiegał się o inną rolę, ale Andrzej Zieliński był lepszy podczas castingu i zwinął mu ją sprzed nosa. "To moja ulubiona rola" - mówi wprost.

Edyta Pazura pokusiła się o smutne i szczere podsumowanie. Żona i jednocześnie menedżerka Cezarego Pazury przyznała, że jej bilans zawodowy jest najgorszy od kilku lat. Jej mąż traci kolejne kontrakty, a wszystko to za sprawą wojny w Ukrainie. Gwiazda nawiązała też do postawy Polaków.

Edyta Pazura zabrała głos na Instagramie na temat systemu edukacji szkolnej w Polsce. Żona Cezarego Pazury i matka trójki dzieci wyznała, że ilość materiału, którą muszą przyswoić dzieci, a także nauczyciele jest ogromna, a dzieci zmuszane są do niemożliwego.

Cezary Pazura opublikował na Instagramie swoje zdjęcie z dzieciństwa. Jak się okazało, aktor wyglądał wtedy niemal zupełnie jak dziś jego córka Amelia. Internauci nie kryją zaskoczenia. "Ależ podobieństwo" - pisali.

Gwiazdy zaangażowały się w pomoc dzieciom z Ukrainy. Tegoroczna akcja Omeny Mensah obejmie nie tylko podopiecznych polskich i afrykańskich domów dziecka, ale także sieroty, które trafiły do Polski zza naszej wschodniej granicy.

Cezary Pazura w rozmowie z Aleksandrą Głowińską powiedział, jak rozmawia z dziećmi o wojnie. Aktor zaznaczył, że to nowa sytuacja dla wszystkich osób, dlatego stara się improwizować. Wspomniał również o swoim dzieciństwie.