Ellen DeGeneres i Portia de Rossi odnowiły przysięgę małżeńską. Wśród gości książę Harry i Meghan Markle

Autor:
Martyna
Mikołajczyk
Ellen DeGeneres i Portia de Rossi podczas gali Złotych Globów

Zwykle to Ellen DeGeneres zaskakuje gości w swoim talk show. Tym razem przyszła pora na odwrócenie ról. Amerykańska aktorka i scenarzystka na uroczystość z okazji odnowienia przysięgi małżeńskiej weszła niczego nieświadoma. Niespodziankę przygotowała jej żona, Portia de Rossi.

Ceremonię poprowadziła Kris Jenner, celebrytka z rodziny Kardashian. Nie zabrakło też znakomitych gości. Na nagraniu widać przyjaciół i sąsiadów pary, Meghan Markle i księcia Harry'ego.

Wojciech Mecwaldowski, Anna Smołowik o filmie "Niebezpieczni dżentelmeni"
Wojciech Mecwaldowski, Anna Smołowik o filmie "Niebezpieczni dżentelmeni" Źródło: "Co Za Tydzień"

Ellen DeGeneres zaskoczona uroczystością odnowienia przysięgi

Portia de Rossi zaskoczyła żonę, wychodząc w białej, balowej sukni. Na opublikowanym nagraniu widać Kris Jenner, pełniącą funkcję prowadzącej imprezy. Celebrytka przywitała zgromadzonych na urodzinowej imprezie Portii de Rossi.

Sprawy obrały inny obrót, kiedy to solenizantka wręczyła kwiaty swojej żonie: "niespodzianka! Wcale nie musisz nic mówić" - skwitowała, chwytając ukochaną za rękę. Wzruszenie Ellen DeGeneres musiało być ogromne, aktorka nie należy bowiem do osób, którym brakuje słów. "Moje dziewczyny!" - krzyknął łamiącym się głosem ktoś zza kamery.

Uroku całej ceremonii dodawał casualowy wygląd Ellen DeGeneres. Niczego nie spodziewająca się aktorka przyszła bowiem na imprezę w dość swobodnej odsłonie. Beżowe spodnie, sneakersy i ciemna bluza mocno kontrastowały z białą, wytworną suknią Portii de Rossi.

Ellen DeGeneres i Portia de Rossi są sąsiadkami Sussexów

Panie pobrały się w 2008 roku, a niedawno wprowadziły się do posiadłości w Montecito w Kalifornii. "Daily Mail" donosi, że ich nowy dom znajduje się w bliskiej odległości od rezydencji Meghan Markle i księcia Harry'ego, wartej bagatela 14 milionów dolarów.

Fanom książęcej pary nie umknął fakt, że ci postanowili się rozdzielić, a to dość osobliwy widok dla Sussexów. Zwykle Meghan Markle i książę Harry nie tylko nie odstępują się na krok, ale trzymają się też za ręce. Tym razem zajęli miejsca po przeciwnych stronach pomieszczenia. Spekulacje idą w stronę zwierzeń księcia Herry'ego, jakie zawarł w swojej autobiografii. Książka bije rekordy światowej popularności. Czyżby właśnie o to miałaby pokłócić się książęca para?

Meghan Markle przyjaźni się z Ellen DeGeneres od dawna. Panie spotkały się nawet w talk-show, gdzie aktorka opowiadała prowadzącej o synku i jego miłości do kurcząt, które rodzinnie hodują. Aktorka nie wahała się też wziąć udział w zabawie, w której miała między innymi pić z niemowlęcej buteki.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images North America

Pozostałe wiadomości