Elżbieta Zapendowska o Edycie Górniak. "Wiem, jak ona nie szanowała ludzi"

Autor:
Aleksandra
Głowińska
Elżbieta Zapendowska opowiedziała o trudnej relacji z córką

Elżbieta Zapendowska była gościem podcastu "Wojewódzki&Kędzierski". Podczas rozmowy została zapytana o muzyczne poczynania Allana Krupy, który niedawno wypuścił w świat pierwszy rapowy singiel. Niestety, recenzja nie była najlepsza. Dostało się też jego mamie, Edycie Górniak. 

Elżbieta Zapendowska znów powiedziała kilka słów o Edycie Górniak. Znów nie było to nic miłego. I... chyba to już nikogo nie dziwi. Specjalistka od emisji głosu przez lata pracy w mediach dała się poznać jako nieustraszona komentatorka karier muzycznych polskich gwiazd. Zawsze robi to po swojemu i zawsze z pazurem. Tym razem nie było inaczej.

Elżbieta Zapendowska o Allanie Krupie

Elżbieta Zapendowska, choć skrytykowała Allana Krupę, przyznała, że trudno go winić za "parcie na szkło", bo wychował się w świecie show-biznesu.

"Ma 18 lat i parcie na szkło pewnie. Bardzo chce robić to, co zaczął. Nie wiem, czy go rynek nie zabije, bo są lepsi. Ale też ma 18 lat i wychował się w takich warunkach, w jakich się wychował. Przy takiej matce, która plecie takie bzdury, że pół świata się śmieje" - powiedziała.

Muzyczny debiut Katarzyny Miller: „Choćby tylko na chwilę”
Muzyczny debiut Katarzyny Miller: „Choćby tylko na chwilę” Ekipa programu "Co za tydzień" Sspotkała się ze znaną psycholog Katarzyną Miller, która od ponad 30 lat prowadzi terapie dla małżeństw, warsztaty rozwoju osobistego dla kobiet, wykłada Gender Studies na Uniwersytecie Warszawskim. Nie jedno słyszała, wiele widziała, naprawdę o relacjach dużo wie i tym doświadczeniem życiowym dzieli się w swoich tekstach. Źródło: Co za Tydzień

W obronie Allana Krupy stanął gospodarz podcastu, Kuba Wojewódzki.

"Jak masz ojca tak trudnego jak Darek Krupa i matkę znaną w takiej skali, to całe dzieciństwo w tabloidach. Nawet obs*ana pielucha Allana była na okładkach, to nie powinniśmy być wyrozumiali, że on ma patodziedzictwo, na które nie zapracował?" - powiedział.

Elżbieta Zapendowska tłumaczyła, że właśnie z tego powodu nie oceniła go ostro.

"On nie dostał ode mnie wpie*dolu. Powiedziałam o dykcji. Powiedziałam, że szczeny nie urywa, też nie zachwyca".

Elżbieta Zapendowska ostro o Edycie Górniak

W dalszej części rozmowy krytyczka muzyczna została zapytana o karierę Edyty Górniak. Odpowiadając, nie przebierała w słowach.

"Oprócz warunków wokalnych już wszystko zaczyna więdnąć. Biedna dziewczyna, która się zapędziła w jakieś samouwielbienie. Wiem, jak ona nie szanowała ludzi. Jeżeli ja jadę na koncert Edyty i ona mnie wywołuje z rzędu, a muszę stanąć i się ukłonić... ja tego nie znoszę. Nie wiem, co jej się w głowie tam stało, pod tą kopułką wydarzyło się tyle rzeczy, których nie da się odkręcić... Odcięła się od ludzi życzliwych i zawodowych. W Opolu pracowała z orkiestrą. Traktowała ich potwornie jak najgorszych pastuchów, którzy grają na złych fujarkach, po czym wychodzi do publiczności, mówi "wspaniała orkiestra" i się zachwyca. Myślę, że tak było od początku, tylko to ukrywała, ona to taiła" - powiedziała Elżbieta Zapendowska.

Myślicie, że Edyta Górniak jej odpowie?

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości