Elżbieta Zapendowska oceniła głos Sary James. Ma szansę na karierę międzynarodową?

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Elżbieta Zapendowska o Sarze James

Elżbieta Zapendowska oceniła głos Sary James, która dostała się do finału amerykańskiego "Mam talent!", czyli "America's Got Talent". Słynna trenerka głosu powiedziała, że przed nastolatką świat stoi otworem.

Sara James dała się poznać szerszej publiczności w jednym z muzycznych programów dla dzieci. Nastolatka wygrała i niedługo później pojawiła się jako przedstawicielka Polski na Eurowizji Junior. Jak się okazało, Sara James nie spoczęła na laurach i pnie się wyżej w swojej karierze.

Sara James w finale amerykańskiego "Mam talent!"

Kilka tygodni temu poinformowała na Instagramie, że dostała się do "America's Got Talent". Przewodniczący jury - Simon Cowell był tak poruszony jej głosem i wykonaniem piosenki, że nastolatka zdobyła Złoty Przycisk i tym samym dostała się do półfinałów.

Półfinałowy występ z jej udziałem został wyemitowany w nocy z 23 na 24 sierpnia 2022 r. o godzinie 3:00 czasu polskiego na kanale NBC. 14-latka wykonała utwór "Rocket Man" Eltona Johna, a widzowie oszaleli na jej punkcie. Jak się okazało, jurorzy i widzowie byli zgodni w swojej ocenie i Sara James dostała się do finału show.

Zobacz wideo:

Coca-Cola obchodzi 50. urodziny w Polsce
Coca-Cola obchodzi 50. urodziny w Polsce Źródło: "Co za Tydzień"

Elżbieta Zapendowska o Sarze James

Teraz o ocenę jej talentu pokusiła się znana trenerka głosu Elżbieta Zapendowska. W rozmowie z "Faktem" powiedziała, że Sara James ma niezwykły talent.

"Sara jest wybitnie zdolna i wydaje mi się, że ma szanse na międzynarodową karierę. Tym bardziej, że językowo jest też świetna, to w wypadku innych dorosłych polskich wokalistów jest trudniejsze, bo akcent jest nie do wyplenienia. Przed nią świat stoi otworem. Teraz tylko wiele zależy od tego, jakie ona sama i jej rodzice podejmą decyzje, jak poprowadzą tę karierę" - powiedziała.

Po występie w amerykańskim "Mam talent!", wiele osób porównuje głos nastolatki do innych znanych wokalistek. Co na to Elżbieta Zapendowska?

"Najlepiej być nieporównywalnym do nikogo, to świadczy o wielkości. Mnie te wszystkie porównania bardzo denerwują. Wręcz szlag mnie trafia. Nie wolno tak robić. Ona musi być odróżnialna" - zaznaczyła.

Trzymamy kciuki za Sarę James i życzymy jej zajęcia pierwszego miejsca.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości