Gwiazdy

Emilia Krakowska o ukochanym i związku na odległość. To historia jak z powieści!

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
Plejada
Emilia Krakowska jest zakochana. Opowiedziała o swojej miłości

Emilia Krakowska ma za sobą kilka nieudanych małżeństw. Prawdziwa miłość przyszła do niej niespodziewanie. Aktorka jest w szczęśliwym związku z mężczyzną, który na co dzień mieszka w Brazylii. Artystka nie przejmuje się dzielącą ich odległością. "To jest najpiękniejszy związek, jaki miałam w swoim życiu" - wyznała w najnowszym wywiadzie. Czy planuje ślub z ukochanym?

Emilia Krakowska to aktorka filmowa, serialowa i teatralna. Zasłynęła jako Jagna z "Chłopów". Gwiazda doczekała się dwóch córek. Swojego obecnego partnera poznała już na studiach. Dopiero po wielu latach ich ścieżki ponownie się przecięły.

Emilia Krakowska o partnerze i związku na odległość

Emilia Krakowska udzieliła wywiadu Plejadzie, w którym otworzyła się na temat swojego związku. Przyznała, że jest bardzo zakochana.

To jest najpiękniejszy związek, jaki miałam w swoim życiu. Dzieli nas 18 tys. km, znamy się od czasów studenckich, każde z nas przebyło już długą drogę. Nasze uczucie jest czyste i prawdziwe. Nie ma w nim żadnego interesu. Cieszymy się sobą, krzyczymy sobie w słuchawkę: "kocham cię!" i jesteśmy szczęśliwi

Partner Emilii Krakowskiej mieszka w Brazylii. Jest nim Sergiusz Sikorski — architekt. Poznali się w czasach studenckich, ale każde z nich zajmowało się swoją karierą. Po wielu latach ich kontakt się odnowił.

"Sergiusz przesyłał mi czasem pozdrowienia z różnych zakątków świata, które odwiedzał. Pamiętam, że pewnego razu zadzwoniła do mnie dziennikarka i zapytała, czy jestem zakochana. Stwierdziłam, że przecież, jak jej odpowiem, zgodnie z prawdą, że nie, to nie będzie miała, o czym napisać. No więc powiedziałam jej, że oczywiście, że tak. Ona dopytywała, w kim. Powiedziałam, że w inżynierze, który pracuje w Afryce. Wysłałam jej nawet zdjęcie jakiegoś przystojnego kolegi z czasów młodości, zapewniając ją, że to wybranek mojego serca. Jakiś czas później w prasie pojawił się artykuł na ten temat. Moje dzieci były w szoku. Pytały mnie, po co wymyślam jakieś niestworzone historie" - opowiadała Emilia Krakowska.

Finał tej historii był taki, że pan Sergiusz został wdowcem i ponownie zbliżył się do swojej dawnej sympatii. Para wyjechała razem do Pragi i tak rozwinął się ich związek. Emilia Krakowska nie przejmuje się teraz odległością, jaka ich dzieli.

Ona jest w tym wszystkim najlepsza! Czasem jeżdżę na randki na drugi koniec świata, a czasem spotykamy się w pół drogi. Choć ostatnio rzadziej się widujemy, ale cały czas do siebie dzwonimy

Emilia Krakowska chce wziąć kolejny ślub?

Emilia Krakowska była wcześniej w czterech poważnych związkach. Nie wszystkie zakończyły się ślubem. Z pierwszym mężem Michałem rozwiodła się po siedmiu latach małżeństwa. Na początku lat 70. znów wyszła za mąż i urodziła córkę Weronikę. Z trzecim ukochanym nie wzięła ślubu, a za czwartego wyszła za mąż w 1981 r. Rok później urodziła córkę Eleonorę.

Aktorka została zapytana o to, czy znów chciałaby wziąć ślub.

Po kiego grzyba? My naprawdę się kochamy i ślub nie jest nam potrzebny. Kochać człowieka to znaczy dbać o niego. Pytam więc Sergiusza, czy ma dobrą opiekę. Ostatnio powiedział mi, że brakuje mu czasem języka. Zasugerowałam mu, żeby zaczął czytać książki na głos lub powtarzał wiersze. Oboje cieszymy się z każdego dnia, z każdej chwili

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: Plejada

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości