Etiennette Wiśniewska eksperymentuje z włosami. Pokazała efekty

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Etiennette Wiśniewska w zielonych włosach

Córka Michała Wiśniewskiego w zielonych włosach? Etiennette Wiśniewska lubi eksperymentować z wyglądem, szczególnie z kolorem włosów. To zdecydowanie odziedziczyła po swoim tacie, który przyzwyczaił fanów do swoich metamorfoz. Etiennette Wiśniewska wyjaśniła jednak, jaki ma aktualny kolor włosów. Zielony to wspomnienie z przeszłości. Zobaczcie sami.

Etiennette Wiśniewska to 16-letnia córka Michała Wiśniewskiego i Anny Świątczak. Ma młodszą o dwa lata siostrę Vivienne oraz przyrodnie rodzeństwo. Etiennette wraz z tatą nagrała piosenkę "Jest tak, czyli rozmowa ojca z córką". Dziewczyna lubi eksperymentować z wyglądem. W kwestii wizerunku inspiruje się stylem K-pop. 

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Mandaryna i Ania Świątczak o swoich dzieciach. "Mają odwagę, by szukać siebie"
Mandaryna i Ania Świątczak o swoich dzieciach. "Mają odwagę, by szukać siebie" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Etiennette Wiśniewska w zielonych włosach. Wspomina swoją metamorfozę

Etiennette Wiśniewska miała już blond włosy, a od jakiegoś czasu przyzwyczaiła obserwatorów do tego, że prezentuje się w czarnych pasmach. Teraz zaskoczyła kolejną metamorfozą. Córka Michała Wiśniewskiego pokazała zdjęcia, na którym ma zielone włosy. Jednak nie jest to jej aktualna fryzura. Etiennette tylko wspomina jedną ze swoich przemian.

"Muszę tb, bo szok" - napisała na Instagramie. "Tb" to skrót od throwback. Właśnie tak na Instagramie oznacza się zdjęcia, chwile, do których powracamy.

Etiennette bawi się kolorami jak jej tata. Michał Wiśniewski wielokrotnie zaskakiwał swoich fanów zmianą koloru włosów. Czerwony kolor pojawiał się na jego głowie najczęściej, ale w 2006 r. zaprezentował włosy koloru zielonego. Miał też włosy koloru różowego, pomarańczowego. W 2014 roku postawił na czarne pasma. Obecnie znów ma czerwone włosy. Co ciekawe Anna Świątczak również zdecydowała się kiedyś na drastyczną zmianę koloru włosów. Naśladowała wtedy ukochanego i razem z nim miała czerwony kolor na głowie.

Serwisy internetowe zaczęły pisać o tym, że Etiennette Wiśniewska ma nowy kolor włosów. Nastolatka od razu na to zareagowała i udostępniła na InstaStories swoje aktualne zdjęcie. Zobaczcie je poniżej.

Etiennette Wiśniewska w aktualnej fryzurze Źródło: Instagram @etiwisniewska

Anna Świątczak o buncie córki

W wywiadzie dla cozatydzien.tvn.pl Anna Świątczak opowiedziała o relacjach z dziećmi, a szczególnie o starszej córce. Przyznała, że jej bunt różni się od buntu jej rówieśników.

- Etiennette jest bardzo odrębną jednostką, szanuje sobie swoją przestrzeń osobistą, więc się trochę uczę tego, aby nie wchodzić, ale nadal być jej mamą. To są takie nasze potyczki, ale to też nie jest taki bunt, jaki widzę u jej rówieśników, że rodzic jest wrogiem. Bardziej to jest w tym kierunku, że ona się na to nie zgadza, nie chce tego, ale trochę ten świat tak wygląda. Obie córki trzymają sztamę, więc wiem, że niektóre rzeczy w ogóle do mnie nie docierają, trzymają sztamę również ze starszym rodzeństwem, więc pewne rzeczy nie docierają do nas wszystkich (śmiech) - powiedziała w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską.

W dniu 16. urodzin córki Anna Świątczak złożyła jej życzenia na Instagramie.

"Szesnaście lat temu wywróciłaś moje życie do góry nogami. Wspaniałe patrzeć na to, jak dorastasz, zmieniasz się, poszukujesz. Jesteś dla mnie prezentem z samego nieba. Żyj pięknie córeczko" - wyznała piosenkarka.

Mama i córka czasami występują razem na scenie. Eti wspiera wokalnie swoją mamę na różnych koncertach. Z tatą również chętnie występuje. Bywa, że cała trójka daje wspólny koncert.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości