Gwiazdy

Ewa Chodakowska już po operacji. "Przede mną sześć tygodni rekonwalescencji"

Gwiazdy

Autor:
Urszula
Grabowska
Źródło:
https://www.instagram.com/chodakowskaewa/
Ewa Chodakowska już po operacji

Ewa Chodakowska właśnie przeszła zabieg laparoskopii, o czym poinformowała swoich fanów na Instagramie. Po wszystkim opublikowała zdjęcie ze szpitalnego łóżka, zapewniając, że wszystko się udało. 

Ewa Chodakowska od kilku lat jest w kontakcie z dziewczynami, które są fankami jej idei treningów i diety. Trenerka często wrzuca na swoje media społecznościowe krótkie filmiki, w których przedstawia ćwiczenia modelujące sylwetkę. Gwiazda podkreśla też w swoich wpisach na social mediach, że najważniejszy jest balans między dietą, ćwiczeniami i prowadzeniem po prostu zdrowego trybu życia.

Kiedy Ewa Chodakowska zaczęła odczuwać bóle w nadbrzuszu, natychmiast udała się do lekarza. Diagnoza była jednoznaczna, czym podzieliła się z fanami.

"Mój pęcherzyk Graafa (...) nie pękł w tym cyklu i urósł do rozmiarów uciskających wszystko wokoło... Jelita, pęcherz. Cysta 9×6 cm w dwa tygodnie".

Ewa Chodakowska już po operacji

Trenerka personalna musiała przejść zabieg laparoskopii w celu usunięcia torbieli dermoidalnej, która uciskała jej narządy. Jak wspomniała na swoim InstaStory przypadłość odnowiła się po 17 latach. Gwiazda tuż po operacji podzieliła się z fanami zdjęciem ze szpitalnego łóżka. 

"Już po krzyku. Operacja powiodła się! Teraz daję sobie czas, przede mną sześć tygodni rekonwalescencji…".

Ewa Chodakowska, która nieustannie motywuje dziewczyny do ćwiczeń, również i w tym wpisie poruszyła temat treningów i poprosiła swoje fanki o ćwiczenie w jej imieniu.

"Bądź tak miła, zrób za mnie trening (to dopiero motywacja) i trzymaj mocno kciuki, za szybki powrót do sił".

Ewa Chodakowska pokazała zdjęcie ze szpitala
Ewa Chodakowska pokazała zdjęcie ze szpitala Źródło: https://www.instagram.com/chodakowskaewa/
"Wakacje z kulturą" - krakowska inicjatywa dla dzieci i młodzieży
"Wakacje z kulturą" - krakowska inicjatywa dla dzieci i młodzieży

Obozy treningowe Ewy Chodakowskiej

Trenerka od lat organizuje obozy treningowe w Polsce i za granicą. Jest to czas, kiedy dziewczyny, które postanowiły poprawić swoją sylwetkę przy pomocy Ewy Chodakowskiej, mogą ją poznać "face to face" i porozmawiać z nią o planach treningowych. Gwiazda zawsze zapoznaje się z historią każdej dziewczyny, która przyjechała na obóz, aby lepiej zrozumieć jej motywację do ćwiczeń. Obozy od lat cieszą się dużą popularnością. Gwiazda ostatnio zdradziła, że planuje zorganizować obóz na Malediwach.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Przeczytaj też:

Autor:Urszula Grabowska

Źródło: https://www.instagram.com/chodakowskaewa/

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości