Edyta Pazura o losie matek niepełnosprawnych dzieci. Smucą ją bezlitosne przepisy

Edyta Pazura padła ofiarą hejtu
Edyta Pazura padła ofiarą hejtu
Źródło: MWMEDIA
Edyta Pazura w mediach społecznościowych opublikowała obraźliwe komentarze, które dostaje od obserwatorów w wiadomościach prywatnych na Instagramie. Gwiazda stanowczo odpowiedziała na zarzuty hejterów.

Żona Cezarego Pazury jest aktywna w mediach społecznościowych. Często wypowiada się na tematy społeczne i dementuje plotki odnośnie tego, że jest utrzymanką męża.

"Dzisiaj dostałam wiadomość następującej treści: "Ty to lewaczka jesteś i tyle…" - i to zainspirowało ją do napisania postu na profilu na Instagramie.

Edyta Pazura we wpisie podkreśliła, że od lat samodzielnie buduje społeczność w swoich mediach społecznościowych: bez telewizji, programów rozrywkowych i że trzyma się z daleka od jakichkolwiek skandali.

Żona Cezarego Pazury podkreśliła, że na Instagramie pisze tylko o tym, co jest słuszne, a jej kryterium jest dobro drugiego człowieka. Dodała, że nie jest zwolenniczką żadnej partii politycznej.

Edyta Pazura stanęła w obronie pisarki Agnieszki Szpili

Gwiazda w swoim wpisie w social mediach nawiązała do głośnego artykułu pisarki Agnieszki Szpili "Gdzie są te dzieci? W d...ie", dotyczącego zasiłków na niepełnosprawne dzieci w Polsce.

"Skoro jednak płacę wysokie podatki, to chciałabym, aby takie osoby jak Agnieszka Szpila mogły również: tworzyć, pisać, podpisywać się pod własnymi dziełami, nie obawiając się, że zostanie im odebrany zasiłek w wysokości 2 tysięcy złotych na niepełnosprawne dziecko… To im się po prostu należy, tym bardziej w czasach, w których z ulicy patrzą na nas billboardy z hasłem: 'Gdzie są te dzieci?'".

Tatiana Okupnik o muzyce w rozmowie z Olivierem Janiakiem

Edyta i Cezary Pazurowie - małżeństwo

Edyta i Cezary Pazurowie pobrali się w 2009 roku. Część internautów nie wróżyła im szczęśliwego małżeństwa. Między nimi jest 26 lat różnicy. Para ma dwoje dzieci: syna Antoniego i córkę Amelię. Edyta i Cezary Pazurowie poznali się w pociągu, podobno aktor zakochał się w żonie od pierwszego wejrzenia. Para tworzy nie tylko prywatny, ale i zawodowy duet. Edyta Pazura od kilku lat jest menedżerką aktora.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Przeczytaj też:

Autor: Urszula Grabowska

Źródło: https://www.instagram.com/edyta_pazura/

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości