Ewa Chodakowska kupiła dom w Grecji. "Nigdy nie przestawaj marzyć"

Ewa Chodakowska kupiła nową willę
Ewa Chodakowska kupiła nową willę
Źródło: MWMEDIA
Ewa Chodakowska pochwaliła się nowym nabytkiem. Wraz z mężem - Lefterisem Kavoukisem kupili posiadłość w Grecji. Celebrytka podzieliła się tą informacją na Instagramie, zamieszczając zdjęcia willi z wiadomością, którą skierowała do fanów. Jej obserwatorzy są zachwyceni aranżacją ogrodu.

Ewa Chodakowska jest jedną z najbardziej wpływowych i najlepiej opłacanych fit trenerek w Polsce. Celebrytka do polskiego show-biznesu dostała się kilka lat temu i od tego momentu nie traci na popularności. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 2 miliony fanów, którzy z zapartym tchem obserwują, co słychać u ich mentorki.

Grecka posiadłość Ewy Chodakowskiej

Ewa Chodakowska na swoim instagramowym profilu zamieściła wideo składające się ze zdjęć nowej posiadłości. W opisie posta wyraziła wdzięczność za to co ma. Celebrytka zwróciła się również do fanów z wartościowym przesłaniem. 

"Nasz grecki dom. Miesiąc temu kiedy przyjechaliśmy zobaczyć tę nieruchomość, ugięły nam się kolana. Dziś odebraliśmy klucze. Nie przestawaj marzyć! Każdego dnia rób jeden mały krok, w realizowaniu swoich marzeń, bo marzenia się nie spełniają. Mówi Ci to osoba, która 20 lat temu sprzątała cudze domy, 12 lat temu wróciła do kraju z marzeniem w którego realizację nikt nie wierzył. Fruń po swoje. Zupełnie serio, wymarzyłam sobie tę miejscówkę. Znajduje się na drodze do Sounio, drodze którą przemierzam regularnie, mieszkając na Vouliagmeni w Atenach. Sama trasa jest tak malownicza, że za każdym razem wracam z niej, naładowana błogostanem. Osiedle domów, położone między dwoma skalistymi wzgórzami z widokiem na morze, z dziką plażą, zawsze zwracało moją uwagę. Ta magiczna miejscówka, za każdym razem rysowała uśmiech na mojej twarzy. Miesiąc temu, mąż rzucił do mnie: jedziemy zobaczyć inwestycje. Możesz sobie wyobrazić moje zaskoczenie, kiedy ta okazała się znajdować w moim wymarzonym miejscu. Alejki między domami, wysadzone ścianami kwiatów, rozśpiewane cykady, wszechobecny spokój. Mamy to! Choć przed nami sporo pracy, już na tym etapie jesteśmy zakochani w tym miejscu. No i nie mogę się doczekać, żeby ściągnąć tu całą familię i przyjaciół na greckie wakacje" - napisała.

czt_sylvia_psycholog
Sylwia Nowak marzy o dziecku. Terapia i twórczość pomaga jej funkcjonować
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Ewa Chodakowska - kolejna inwestycja w Grecji

Ewa Chodakowska nie po raz pierwszy udowadnia, że Grecja jest bliska jej sercu. Jej mąż pochodzi właśnie z tego kraju. W ubiegłym roku para poinformowała w mediach społecznościowych, że zdecydowali się na zakup hotelu w Grecji. Tym razem możemy podziwiać bardziej prywatną inwestycję.

Na zamieszczonym przez Ewę Chodakowską nagraniu, możemy zaobserwować duży basen znajdujący się na terenie willi. Wrażenie robi też taras z długim stołem, piękna roślinność i krajobraz. Mimo że sportsmenka nie pokazała jeszcze wnętrza posiadłości, śmiało można powiedzieć, że nowy nabytek trenerki jest bardzo luksusowym miejscem. W kilka chwil pod postem pojawiły się dziesiątki komentarzy Internautów.

"Ewa, piękny dom… i ten basen. Gratuluję!" - pogratulowała obserwatorka.

"Zazdroszczę Wam tego domu. Przepiękny." - napisał fan trenerki.

"Jaki luksus. Cudno!" - stwierdziła internautka.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Julia Sadowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości