Ewa Chodakowska o swojej sukni ślubnej. 10 lat temu była kontrowersyjna. "Zostawiłabym to, że była taka krótka"

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis
Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis
Źródło: MWMEDIA
Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis są małżeństwem od 10 lat. W październiku świętowali rocznicę ślubu na romantycznym wyjeździe nad morzem. Trenerka fitness wraz z Joanną Krupą już wkrótce pojawi się w nowym programie "Razem odNowa". Panie pomogą małżeństwom wyjść z rutyny. Ewa Chodakowska wspomina teraz własny ślub i kontrowersyjną suknię, którą miała na sobie w tym dniu.

Lefteris Kavoukis jest z pochodzenia Grekiem. Z żoną łączy go miłość do sportu. Sam zajmował się treningiem personalnym. Żonę poznał w 2009 roku, gdy Ewa Chodakowska przebywała w Grecji na wakacjach. Lefteris Kavoukis jest dziś przedsiębiorcą.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

25112023_TOPMODEL_KRUPA_RELACJEZOJCEMDZIECKA_SWIETA_PROBLEMY
Joanna Krupa o problemach życiowych podczas programu "Top Model"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Ewa Chodakowska reaguje na krytykę swojej sukni ślubnej

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis wzięli ślub kościelny. Panna młoda zaprezentowała się na ceremonii w krótkiej sukni ślubnej z pokaźnym welonem. Wszyscy mogli podziwiać jej długie i zgrabne nogi, ale trenerka spotkała się również z krytyką ślubnego stroju.

"Jak dla mnie trochę za krótka suknia do kościoła"; "Nie wyobrażam sobie wejść do jakiejś świątyni, nie przestrzegając jej zasad ubioru"; "Na wesele ok, ale kościół to kościół" - pisali internauci.

W programie "Razem odNowa" uczestniczki będą ponownie przymierzać swoje ślubne stroje. Dla Ewy Chodakowskiej i Joanny Krupy będzie to doskonała okazja do tego, aby przypomnieć sobie, jak same prezentowały się przed ołtarzem. Czy dziś popularna trenerka fitness żałuje swojego wyboru? Okazało się, że nic by nie zmieniła.

"Myślę, że rozmiar mam dziś ten sam. Ona jest taka ponadczasowa, że wybrałabym taką samą. Zostawiłabym to, że była taka krótka z przodu. Wtedy długa noga do przodu i jedziemy!" - czytamy na stronie viva.pl.

Gwiazda odniosła się w wypowiedzi dla tego serwisu do krytycznych uwag na temat wspomnianej kreacji.

"Nie dotknęło mnie to. Z perspektywy czasu takich komentarzy personalnie nie odczuwam. Dziś uważam, że z drugim człowiekiem trzeba rozmawiać, reagować, prowadzić dialog. Więc gdy odpowiadam na jakiś wpis, to nie dlatego, że coś mnie uraziło, tylko chcę dojść z autorem do jakiegoś wniosku. Lubię reagować i w social mediach i w życiu" - dodała.

W 10. rocznicę ślubu Ewa Chodakowska i jej mąż spędzili cudowny czas nad polskim morzem. Było to w październiku, ale zakochanym w świętowaniu swojego uczucia nie przeszkadzała nawet pogoda.

Joanna Krupa o współpracy z Ewą Chodakowską w programie "Razem odNowa" 

W programie "Razem odNowa" Ewa Chodakowska i Joanna Krupa będą wspierać małżeństwa i pomogą uczestnikom w stworzeniu planu naprawczego ich związku. Premiera programu "Razem odNowa" odbędzie się 3 stycznia o godzinie 21.35 na antenie TVN oraz na platformie player.pl.

Jakiś czas temu Joanna Krupa w rozmowie z Dominiką Kowalewską dla cozatydzien.tvn.pl powiedziała, jak wyglądała jej współpraca z Ewą Chodakowską przy programie.

- Kilka lat temu razem pracowałyśmy. Wiedziałyśmy, że obie jesteśmy bardzo profesjonalne. [...] Jesteśmy mocnymi kobietami i chcemy tym ludziom pomóc. Mamy dużo pasji do tego programu, ale też różnimy się pod względem charakterów i to jest bardzo pozytywne. Z innej strony patrzymy na różne rzeczy, inaczej się otwieramy, ludzie poznają nas z innej strony. Próbujemy pomagać tym ludziom, nie jesteśmy ekspertkami, ale bardziej jako przyjaciółki, mentorki — powiedziała.

Czytaj więcej: "Razem odNowa" – nowość na antenie TVN. Ewa Chodakowska i Joanna Krupa pomogą parom

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości