Ewa Chodakowska szczerze o związku i miłości. "Nie szukałam w małżeństwie spełnienia"

Ewa Chodakowska na pokazie mody
Ewa Chodakowska
Źródło: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA
Ewa Chodakowska często dzieli się przemyśleniami w mediach społecznościowych. Trenerka tym razem zaapelowała do swoich obserwatorek. Zwróciła uwagę na ich podejście do związków i szukanie dowartościowania w mężczyznach. "Przenigdy nie próbowałam idealizować partnera, z którym się spotykałam" - zaznaczyła.

Ewa Chodakowska od prawie 10 lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim. We wrześniu 2013 r. wyszła za mąż za Greka Lefterisa Kavoukisa. Para poznała się, zanim trenerka była znana i do wszystkiego małżeństwo dochodziło razem.

Ewa Chodakowska szczerze o związkach

Internauci często pisali w komentarzach, że zazdroszczą Ewie Chodakowskiej takiej miłości i relacji z mężem. Teraz trenerka zabrała głos na Instagramie i podzieliła się swoimi spostrzeżeniami z fanami. Zaznaczyła, że nigdy nie szukała miłości na siłę.

"Nie lubię kolorować rzeczywistości... Owszem optymistycznie patrzę w przyszłość, ale na co dzień jestem realistką i poza słodkimi zwrotami, jakich używam w komunikacji, nie ubarwiam tego, co i jak jest... Takie podejście zawsze miałam też do relacji z mężczyznami..." - zaczęła.

Dalej zdradziła, jaki miała stosunek do partnerów.

"Przenigdy nie próbowałam idealizować partnera, z którym się spotykałam, zanim dobrze go poznałam, zanim przyjrzałam się jego reakcjom/zachowaniu w przeróżnych sytuacjach, trzymałam swoje emocje i deklaracje na wodzy, a różowe okulary zostawiałam na dnie głębokiej szuflady... 'Zimna kobieta' ktoś pomyśli... A może po prostu świadoma i przytomna do bólu..."- napisała.

Zobacz wideo:

Weronika Rosati o karierze w Stanach Zjednoczonych
Weronika Rosati w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską dla serwisu cozatydzien.tvn.pl powiedziała o różnicach pomiędzy sukcesami aktorek i aktorów na arenie międzynarodowej.
Źródło: Co za Tydzień

Ewa Chodakowska była nazywana "starą panną"

Ewa Chodakowska nie raz usłyszała o sobie, że w wieku 27 lat jest "starą panną", jednak nigdy nie przejmowała się podobnymi okresleniami.

"Nigdy nie ścigałam zamążpójścia... Nie upatrywałam w mężczyźnie swojego: 'być, albo nie być'. Nie szukałam w małżeństwie spełnienia... Określenia 'stara panna', jakie słyszałam w wieku 27 lat, wywoływały u mnie salwy śmiechu... i politowanie dla autorki hasła... Jestem wartościową kobietą... I nie ma to nic wspólnego z tym, czy jestem singielką, czy jestem mężatką... Dlaczego to piszę... Bo bardzo, ale to bardzo często jestem pytana, o mój związek... Jak zbudować taką relację..." - czytamy.

Ewa Chodakowska z mężem na balu fundacji TVN
Ewa Chodakowska z mężem
Ewa Chodakowska z mężem na balu fundacji TVN
Źródło: PAWEŁ WRZECION/MWMEDIA

Na końcu zaapelowała do internautek, które źle podchodzą do związku i skupiają się tylko na partnerach.

"Jeśli uzależniasz poczucie własnej wartości od swojego partnera... przegrałaś... Za to im bardziej wiesz, kim jesteś, ile znaczysz... jak bardzo wartościową osobą jesteś, tym bardziej jesteś atrakcyjna... I tutaj pieniądze nie mają nic do rzeczy... Swojego męża poznałam z dziurami w kieszeni... Za to sercem pełnym wartości i głową na karku... Nie spiesz się... Kochaj, ale nie bądź zaślepiona tą miłością. Więcej! Stawiaj warunki! Jesteś ważna w tej relacji! Nie musisz zgadzać się na rzeczy, na które nie masz ochoty... Nie rób niczego wbrew sobie. Związek dwojga ludzi 'za wszelką cenę', jest skazany na klęskę... Jest toksyczny" - zakończyła.

Zobacz również:

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości