Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostali rodzicami. Dumny tata pokazał zdjęcia maluszka

Aneta Żuchowska i Robert Żuchowski z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zostali rodzicami.
Aneta i Robert ze "ŚOPW" zostali rodzicami
Źródło: Instagram/anet.zuchowska
Aneta i Robert Żuchowscy z ostatniej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zostali rodzicami. Radosną nowiną pochwalili się w mediach społecznościowych. "Nie sposób opisać słowami emocji" - czytamy.

Za nami kolejna edycja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Nie wszystkie małżeństwa, które zostały zawarte w programie przetrwały po zakończeniu show. Wyjątek stanowi tu związek Anety i Roberta Żuchowskich, którym widzowie kibicowali od samego początku.

Aneta i Robert ze "ŚOPW" zostali rodzicami

Jak się okazało, małżeństwo zdecydowało się zostać w związku, a nawet planują wziąć ślub kościelny.

- Plany są. Anetka bardzo chciałaby wziąć ślub kościelny. Rodziny się domagają wesela, chcą się pobawić. Z powodu pandemii koronawirusa i obostrzeń z nią związanych nie było ku temu szansy wcześniej. Nie wiemy jeszcze, kiedy. Zobaczymy, co nam życie przyniesie - mówił Robert w rozmowie z Aleksandrą Głowińską dla cozatydzien.tvn.pl.

A Aneta potwierdziła jego słowa:

- Nie ma konkretnej daty, ale na pewno będzie taki ślub — dodała.

Fani formatu przez kilka ostatnich miesięcy bacznie śledzili ich losy, ponieważ małżeństwo spodziewało się dziecka. Oczekiwaniem dzielili się ze swoimi obserwatorami, od czasu do czasu informując, jak ma się przyszła mama, czy jakie badania wykonali. Zakochani na początku nie chcieli o tym mówić w mediach, ale po kilku miesiącach w końcu podzielili się tą nowiną.

Już teraz możemy im pogratulować, bowiem Aneta i Robert Żuchowscy zostali rodzicami. Na świecie pojawił się ich synek. Jak na razie para nie zdradziła imienia dziecka, jednak dumny tata pokazał pierwsze zdjęcia maluszka na Instagramie.

Zobacz wideo:

Czy Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia wzięła rozwód z Tomkiem?
Źródło: Co za Tydzień

Robert Żuchowski pokazał zdjęcia syna

Napisał:

"Nie sposób opisać słowami emocji. Dziękuję Ci Aneta. Byłaś dzielna. Kocham was. 2.02.2022 - nie sposób nie zapamiętać takiej daty" - czytamy.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy internautów, którzy pogratulowali młodym rodzicom.

"Ale super!", "Gratulacje kochani", "To już?! Tak szybko! Dużo zdrówka dla Anetki i maleństwa", "Czekamy na więcej zdjęć", "Dużo zdrowia dla was kochani", "Dzielna mama, uściski dla całej trójki", "Teraz nowe wyzwania przed wami kochani, dużo ciepełka, trzymajcie się" - pisali.

My również dołączamy się do życzeń!

Zobacz więcej:

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Instagram/anet.zuchowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości