Gwiazdy

Ewa Drzyzga o przeprowadzce do stolicy. "Już kiedyś tu mieszkałam"

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Reporter:
Urszula Grabowska

Ewa Drzyzga niedawno wzięła udział w specjalnej sesji zdjęciowej z okazji 25-lecia telewizji TVN. Dziennikarka i prezenterka, która na co dzień mieszka w Krakowie, w rozmowie z nami opowiedziała, czy rola prowadzącej "Dzień Dobry TVN" sprawiła, że zaczęła rozważać przeprowadzkę do Warszawy.

Ewa Drzyzga od niespełna 2 lat razem z Agnieszką Woźniak-Starak prowadzi "Dzień Dobry TVN". Ten pierwszy żeński duet w historii programu szybko stał się dla widzów jednym z ulubionych. Setki kilometrów, które dzielą jej dom od miejsca pracy, stanowią poważną przeszkodę? Dziennikarka w rozmowie z nami odniosła się do doniesień dotyczących wyprowadzki z ukochanego Krakowa.

Ewa Drzyzga o przeprowadzce. Jak dzieli życie między dwa miasta?
Ewa Drzyzga o przeprowadzce. Jak dzieli życie między dwa miasta? Ewa Drzyzga opowiedziała o przeprowadzce i pracy. Jak dzieli życie między dwa miasta?

Ewa Drzyzga o przeprowadzce do Warszawy 

W wielu wywiadach Ewa Drzyzga zapewniała, że jej serce bije tam, gdzie Wawel. Dziennikarka w rozmowie z nami odniosła się do doniesień medialnych dotyczących wyprowadzki z Krakowa. Wyjaśniła, że wiele zależy od jej zawodowych zobowiązań oraz grafiku pracy, który obecnie nie stanowi problemu. 

- W tej chwili mamy tak skomponowane dyżury, że więcej dni jestem w Krakowie. Dlatego tak racjonalnie, z rozsądku mieszkam w Krakowie. Nie ma takiej intensywności, która zmuszałaby mnie bądź zachęcała do tego, żeby przeprowadzić się do stolicy. Już kiedyś tu mieszkałam, będąc małym dzieckiem. Ten epizod mam na razie za sobą — powiedziała.

Ewa Drzyzga - dom, rodzina i życie prywatne

Ewa Drzyzga jest jedną z najbardziej znanych i lubianych polskich prezenterek i dziennikarek. Mimo iż w mediach jest obecna od lat, to niezwykle chroni swoją prywatność i stroni od pokazywania w mediach społecznościowych swojej codzienności. W 2000 roku dołączyła do grona pracowników TVN i otrzymała swój autorski program "Rozmowy w toku", który w kilka miesięcy stał się jednym z najchętniej oglądanych formatów w telewizji. 

Prezenterka dwukrotnie stawała na ślubnym kobiercu. Nie wypowiadała się publicznie na temat rozstania z pierwszym partnerem. W 2004 roku wyszła za dziennikarza Marcina Borowskiego. W tym samym roku na świecie pojawił się jej pierwszy syn - Stanisław. Dwa lata później rodzina powiększyła się o Ignacego.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Reporter: Urszula Grabowska

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości