Ewa Kasprzyk o kompleksach i samoakceptacji. "Nie obserwuję moich koleżanek ani przyjaciółek"

Autor:
Dagmara
Olszewska
Ewa Kasprzyk

Ewa Kasprzyk niedawno opowiadała o sekretach swojej figury. W jednym z najnowszych wywiadów poruszyła kolejny ważny temat - samoakcpetacji i kompleksów, z którymi boryka się wiele kobiet. Aktorka zaznaczyła, że choć były momenty, w których nie była zadowolona ze swojego wyglądu, znalazła sposób na to, by być szczęśliwym w swoim ciele.

Ewa Kasprzyk to bezapelacyjnie jedna z najbardziej lubianych i poważanych aktorek w Polsce. Jej role w "Koglu-moglu", czy "Karierze Nikodema Dyzmy" zna cały kraj. Czy popularność ma wpływ na postrzegania własnego ciała? Aktorka opowiedziała o kompleksach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Julia Wieniawa o akceptacji siebie. "To trochę trwało"
Julia Wieniawa o akceptacji siebie. "To trochę trwało" Julia Wieniawa w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą przyznała, że z biegiem lat pozbyła się kompleksów, które przekuła w swoje atuty. Gwiazda zaznaczyła jednak, że nie stało się tak od razu, a proces akceptacji siebie i swoich możliwości trochę u niej trwał. "Jest coraz lepiej i myślę, że całe życie będę się tego uczyć, bo pewnie będą różne etapy" - powiedziała.

Ewa Kasprzyk o kompleksach i koleżankach z branży

Ewa Kasprzyk udzieliła niedawno wywiadu dla jastrzabpost.pl, w którym odniosła się do tematu kompleksów i braku akceptacji. Zauważyła, że wciąż wiele osób dąży do określonego kanonu piękna i nie baczy przy tym na to, co uważa dla siebie za najlepsze.

"Ja nie obserwuję moich koleżanek ani przyjaciółek powiem szczerze. Nie oceniam, nie naśladuję. Po prostu uważam, że samoakceptacja polega na byciu sobą i to jest chyba jedyna recepta i jedyna droga do tego, żeby nie oszaleć. Nie dążyć do ideałów, które ktoś wyznacza i choć nie wiadomo, dlaczego to ma być teraz ideałem. Bardziej koncentruję się na wartościach, które są dla mnie wartościami, a nie, że mam mieć na przykład 60 cm w pasie" - powiedziała.

Gwiazda odniosła się też do chwili, w której sama borykała się z brakiem akceptacji, a w jej głowie pojawiły się myśli o tym, że nie jest zadowolona ze swojego wyglądu.

"Myślę, że są takie momenty kiedy się dorasta, kiedy się różne rzeczy w sobie nie podobają. Ja zawsze miałam kompleks biustu, bo szybko mi rósł. Potem okazało się, że to wartość. Jak się jest nastolatką, to wiadomo, że człowiek się zastanawia, bo widzi, że to ciało dojrzewa. Ale później okazuje się, że to nie jest żadna wada, tylko po prostu tak się dzieje" - dodała.

Ewa Kasprzyk o wyglądzie i sylwetce

Niemal za każdym razem, gdy Ewa Kasprzyk pojawia się na czerwonym dywanie, wszystkie oczy kierują się w jej stronę. Aktorka od lat jest uznawana za uosobienie seksapilu. Niedawno aktorka w rozmowie z AKPĄ opowiedziała o sekrecie figury i o tym, dlaczego zdecydowała się na ćwiczenia i zmianę dotychczasowego stylu życia.

"Dowiedziałam się, jaki mam skład mięśniowy, niedobór wody oraz jak powinnam się odżywiać, żeby stracić zbędne kilogramy i poprawić swój metabolizm. Leszek jest bardzo sugestywny. Wskazuje drogę, daje przepisy, a ja się do nich stosuję. Potrzebna jest żelazna dyscyplina: pięć posiłków co trzy godziny" - tłumaczyła.

Aktorka przy swojej diecie wykazała się ogromną dyscypliną. Wyznała bowiem, że nawet najbardziej zapracowany dzień nie powoduje, że rezygnuje ze swoich postanowień. Dzięki temu, w krótkim czasie schudła ponad 6 kilogramów.

"Nawet kiedy od rana mam zdjęcia do serialu, wstaję wcześnie, żeby przygotować sobie jedzenie na cały dzień. Jem dużo i zdrowo produkty dobrej jakości. Przepisy można trochę modyfikować. Często zdarza mi nie jeść w dość niecodziennych sytuacjach, bo akurat jest pora, na przykład w samochodzie na parkingu albo w przerwie spektaklu. Moi koledzy mówią do mnie: 'Ewka, ty ciągle jesz'. Wcześniej sama nie gotowałam i na ogół żywiłam się jedzeniem śmieciowym" - powiedziała Ewa Kasprzyk.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości