Joanna Brodzik przeszła metamorfozę. Po jej blond włosach nie ma śladu

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Joanna Brodzik przeszła metamorfozę

Joanna Brodzik po latach postanowiła przejść metamorfozę i zmienić kolor włosów. Dla jej fanów jest to niemałe zaskoczenie, bowiem od czasu "Kasi i Tomka" aktorka zawsze była wierna blondowi. Jak teraz wygląda? Zobaczcie sami.

Joanna Brodzik zyskała sporą popularność w serialu "Kasia i Tomek", w którym wcieliła się w tytułową postać. To właśnie tam poznała swojego przyszłego męża Pawła Wilczaka, który odgrywał rolę Tomka. Aktorzy zaczęli się spotykać od 2003 r., niedługo po tym, kiedy aktorka zakończyła związek z Bartłomiejem Świderskim.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Paweł Wilczak o serialu "Kasia i Tomek"
Paweł Wilczak o serialu "Kasia i Tomek" Paweł Wilczak o serialu "Kasia i Tomek"

Joanna Brodzik — kariera

W 2008 r. na świecie pojawiły się bliźniaki pary — Jan i Franciszek. Widzowie bardzo polubili Joannę Brodzik w roli Kasi, dlatego niedługo później aktorka wcieliła się w główną rolę w serialu "Magda M.", który zyskał miano kultowego.

W obsadzie mogliśmy zobaczyć takich aktorów jak Paweł Małaszyński, Katarzyna Herman, Bartek Kasprzykowski, czy Bartłomieja Świderskiego, który wcielał się w rolę serialowego przyjaciela Joanny Brodzik. Z czasem sympatia widzów do aktorki nie malała, podobnie, jak niezmienny był jej wizerunek.

Joanna Brodzik zawsze miała krótkie blond włosy i nigdy nie eksperymentowała ze swoim wyglądem. Aż do teraz.

Joanna Brodzik przeszła metamorfozę

Ostatnio aktorka podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie nagraniem, na którym zachęca, aby 9 marca pojawili się na spektaklu, w którym gra.

"9 marca o godz. 19.00. SCENA RELAX w Warszawie, kolejny spektakl "Wstydź się". Po spektaklu jak zwykle panel dyskusyjny, na który zapraszamy serdecznie wraz z naszymi wspaniałymi Gośćmi. Czy mężczyźni wstydzą się wstydzić??? Bywa, że tak. Wszyscy mamy swoje wstydy..." - napisała aktorka.

Na zamieszczonym wideo Joanna Brodzik ma brązowe włosy. Fani nie kryli zaskoczenia.

Pod postem pisali w komentarzach:

"Pięknie pani wygląda", "Miła odmiana od blondu", "Promienieje pani", "Zmiana zdecydowanie na plus", "O wow, co za zmiana", "To była dobra decyzja", "Nie pamiętam pani w innym kolorze niż blond, ale bardzo ładnie" - czytamy.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości