Ewa Kasprzyk o różnicy wieku w związku. "To nie ma znaczenia"

Ewa Kasprzyk
Ewa Kasprzyk ma młodszego partnera
Źródło: MWMEDIA
Ewa Kasprzyk w najnowszym wywiadzie odniosła się do różnicy wieku w związku. Gwiazda jest bowiem partnerką o osiem lat młodszego Michała Kozerskiego i jak sama przyznaje, bardzo jej to odpowiada.

Ewa Kasprzyk ponownie dała szansę miłości. Aktorka przez 36 lat była żoną Jerzego Bernatowicza, jednak ich związek skończył się rozwodem. Jakiś czas później artystka poznała Michała Kozerskiego, który od razu zawrócił jej w głowie. Zakochani wzięli nawet udział w programie TVN "Power Couple", gdzie pokazali się z dobrej strony. W najnowszym wywiadzie Ewa Kasprzyk opowiedziała co nieco o relacjach romantycznych w swoim życiu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Małgorzata Socha i Ewa Kasprzyk w nowej roli
Małgorzata Socha i Ewa Kasprzyk to duet wybuchowy. Ich nowe role z pewnością zapadną w pamięć.

Ewa Kasprzyk o różnicy wieku w związku

Michał Kozerski jest młodszy od Ewy Kasprzyk o osiem lat. Aktorka od pewnego czasu niczym mantrę powtarza, że życzy kobietom młodszych, a nie starszych partnerów. Gwiazda rozwinęła ten temat w podcaście "Wojewódzki&Kędzierski". Prowadzący rozmowę Kuba Wojewódzki zapytał Ewę Kasprzyk o to, jaka według niej jest optymalna różnica wieku. Zapewniła przy okazji, że w przypadku prawdziwej miłości jest to naprawdę mało istotne.

"20, 30? Ile się chce. Jeżeli mówimy o wolności, to chyba nie ma ograniczeń. Partner pomoże jej w pracach domowych. [...] Myślę, że jeśli w grę wchodzi uczucie, chemia i coś, co jest między ludźmi, to nie ma znaczenia [różnica wieku — przyp. red.]" - mówiła gwiazda.

Ewa Kasprzyk podkreśliła, że miłość, która zdarza się w dojrzałym wieku, nie różni się za dużo od tej, którą przeżywamy w młodości. Podkreśliła, że ludzie z wielkim doświadczeniem potrafią w stanie zakochania popełniać te same szczeniackie błędy tylko dlatego, że czują motylki w brzuchu.

"Miłość jest uczuciem nie do okiełznania, więc nie wiem, czy się aż tak bardzo zmienia. Może jest trochę bardziej okraszone rozsądkiem niż miłość 20-latki. Sami wiemy, że jak się ma 20 lat, to potrafi się wejść bez zastanowienia w związek, który jest kompletnie nie dla nas. Czasami okazuje się, że z wiekiem też popełniamy te same błędy, które robiliśmy, jak mieliśmy 20 lat. Miłość jest ślepa" - zaznaczyła.

Ewa Kasprzyk przeżywa dobry okres w swoim życiu

Ewa Kasprzyk bez dwóch zdań przeżywa obecnie swoją drugą młodość. Aktorka nie tylko znów jest szczęśliwie zakochana, ale także zaczęła bardzo mocno pracować nad swoją sylwetką. Jakiś czas temu gwiazda pochwaliła się, że korzysta z usług trenera personalnego i nie da się ukryć, że pod jego okiem wykonała gigantyczną pracę. Efektami chętnie chwali się w sieci. W rozmowie z AKPĄ aktorka opowiedziała o kulisach swojego wyzwania. 

"Dowiedziałam się, jaki mam skład mięśniowy, niedobór wody oraz jak powinnam się odżywiać, żeby stracić zbędne kilogramy i poprawić swój metabolizm. Leszek jest bardzo sugestywny. Wskazuje drogę, daje przepisy, a ja się do nich stosuję. Potrzebna jest żelazna dyscyplina: pięć posiłków co trzy godziny" - tłumaczyła Ewa Kasprzyk.

Aktorka przeszła także na dietę, w której utrzymaniu kibicuje jej rodzina. Ukochany pomaga jej przygotowywać posiłki do pracy, ponieważ Ewa Kasprzyk bardzo uważa na to, co je. Gwiazda nie ukrywała, że jej rygorystyczne podejście do tematu zadziwia nawet jej kolegów i koleżanki z branży.

"Nawet kiedy od rana mam zdjęcia do serialu, wstaję wcześnie, żeby przygotować sobie jedzenie na cały dzień. Jem dużo i zdrowo produkty dobrej jakości. Przepisy można trochę modyfikować. Często zdarza mi nie jeść w dość niecodziennych sytuacjach, bo akurat jest pora, na przykład w samochodzie na parkingu albo w przerwie spektaklu. Moi koledzy mówią do mnie: 'Ewka, ty ciągle jesz'. Wcześniej sama nie gotowałam i na ogół żywiłam się jedzeniem śmieciowym" - powiedziała Ewa Kasprzyk.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości