Ewa Kasprzyk w różowych włosach. Pochwaliła się metamorfozą

Ewa Kasprzyk zmieniła kolor włosów
Metamorfoza Ewy Kasprzyk
Źródło: MWMEDIA
Ewa Kasprzyk poczuła nadchodzącą wiosnę i postanowiła poeksperymentować ze swoim wyglądem. Gwiazda postawiła na metamorfozę fryzury i zmieniła kolor swoich blond włosów na... różowy. "Trochę zbłądziłam" - napisała pod zdjęciem.  Fani byli pozytywnie zaskoczeni.

Ewa Kasprzyk to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, które są niczym wino. Aktorka od lat zachwyca świetną formą i bardzo dba o swój wygląd. Znakiem rozpoznawczym gwiazdy już dawno stały się jej blond włosy, które nieoczekiwanie postanowiła przefarbować. Ewa Kasprzyk zaskoczyła fanów decyzją o wyborze koloru i postawiła na... róż. Trzeba przyznać, że taki wizerunek odjął jej trochę lat. Zobaczcie sami poniżej.

Kim jest dziewczyna Damiana Nagany z "Gogglebox. Przed telewizorem"
Damian Nagana z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" ma dziewczynę. Wystąpił z ukochaną w show "99. Gra o wszystko".
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Ewa Kasprzyk pokazała fanom nową fryzurę

Nowy dom to nie wszystko, jeśli chodzi o przemiany w życiu aktorki. Ewa Kasprzyk postanowiła również zupełnie zmienić fryzurę! Nie da się ukryć, że jest bardzo młodzieżowa. Aż trudno uwierzyć, że gwiazda kina wybrała kolor różowy na swoje kosmyki. 

Powrót na Efekt Klimasa... trochę zbłądziłam, ale Leszek swoją charyzmą spowodował, że znów będę szła dobrą drogą... zero cukru, zero ciasteczek, zero śmieciowego jedzenia
wylicza Ewa w poście.

Fani byli zachwyceni metamorfozą Ewy Kasprzyk.

"Kolor włosów niezwykły!";

"Wygląda Pani rewelacyjnie";

"Nie lubię różu, ale pani wygląda świetnie, kolorek w punkt trafiony" - pisali w komentarzach.

Zobaczcie, jak prezentuje się jej nowy look:

Ewa Kasprzyk jakiś czas temu przeprowadziła się z miasta na wieś

Ewa Kasprzyk to aktorka z wielką charyzmą, którą widzowie znają z takich produkcji, jak "Kogel-mogel", "Złotopolscy" czy "Na dobre i na złe". Gwiazda wraz z ukochanym Michałem Kozerskim jakiś czas temu uciekła od wielkomiejskiego zgiełku i przeprowadziła się z miasta na wieś. Dziś jest bardzo zadowolona ze swojej decyzji.   Aktorka i jej ukochany mogą pochwalić się własnym azylem w otoczeniu natury. Mają nie tylko dom, ale także ogród, a nieopodal rośnie las. Para przymierza się nawet do założenia własnego warzywniaku. Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski udowadniają, że na co dzień można żyć bez kina, teatru czy galerii handlowej w pobliżu. 

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Zuzanna Niedzielska, Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości