Małgorzata Rozenek o Walentynkach. Tylko ona dostaje prezenty [TYLKO U NAS]

Małgorzata Rozenek-Majdan o walentynkach
Małgorzata Rozenek-Majdan opowiedziała, jak spędzi z Radosławem Majdanem "święto zakochanych". Prowadząca "Dzień Dobry TVN" zdradziła również, że podczas Walentynek to mąż daje jej prezenty. "U nas tradycją jest, że Radosław mnie obdarowuje prezentami na walentynki, jakoś tak się przyjęło, a ja jakoś tak chyba nie do końca" - zdradziła.

Małgorzata Rozenek Majdan i Radosław Majdan tworzą zgrane małżeństwo. W czerwcu 2020 roku para doczekała się synka Henryka. Gwiazda wychowuje również dwóch synów z małżeństwa z Jackiem Rozenkiem - Stanisława i Tadeusza.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Małgorzata Rozenek-Majdan o walentynkach
Małgorzata Rozenek-Majdan o walentynkach

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan - jak spędzą walentynki?

Małgorzata Rozenek-Majdan została przez nas zapytana, w jaki sposób wraz z Radosławem Majdanem zamierzają spędzić walentynki. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą zdradziła, że ich plany na ten wyjątkowy czas nie są jeszcze do końca ustalone.

- Mieliśmy plany, które się zmieniły teraz dosłownie w ostatniej chwili i nie wiemy jeszcze, co będziemy robić, ale wiemy jedno, że na pewno będziemy spędzać ten czas razem, bo to jest trochę tak, że im dalej w las, tym lepiej innym razem - powiedziała prowadząca "Dzień dobry TVN".

Dodała, że najbardziej cieszy ją fakt tego, jaką rodzinę udało im się wspólnie zbudować.

- Udało nam się naprawdę zbudować szczęśliwy dom. Jesteśmy dumni z naszych dzieci szczęśliwi, że oni są i to jest najpiękniejsze - dodała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła swój przepis na udaną relację

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan są razem już 10 lat. Para poznała się w 2013 roku, a ślub pary odbył się we wrześniu 2016 roku. W związku z tym gwiazda opowiedziała również o swoim przepisie na udaną relację.

- Nie mam tego przepisu. Nie mam tej wiedzy, nie wiem, jak to zrobić... Nam się to po prostu przydarzyło. Łączą nas wspólne wartości, łączy nas też wspólne postrzeganie świata, ale przede wszystkim poczucie humoru i dobra zabawa raz na jakiś czas - powiedziała gwiazda.

Zdradziła też, czy pamięta swój najlepszy prezent, jaki otrzymała na "święto zakochanych".

- U nas tradycją jest, że Radosław mnie obdarowuje prezentami na walentynki, jakoś tak się przyjęło, a ja jakoś tak chyba nie do końca... Jeśli chodzi o walentynki. Bardzo wiele prezentów od Radosława było bardzo trafionych [...] Taki największy prezent, to jest właśnie to, że my codziennie możemy na siebie liczyć. Przez te 10 lat jak jesteśmy razem, Radosław nigdy mnie nie zawiódł. Jest osobą, na którą mogę liczyć zawsze w 1000 procentach, która wspiera mnie i rozbawia mnie. Idziemy razem przez to życie naprawdę czasem nie najłatwiejsze szczęśliwi, że mamy siebie - podsumowała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Reporter: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości