Ewa Kasprzyk wyjawiła jedną z rodzinnych tajemnic. Co się stało z jej bratem bliźniakiem?

Ewa Kasprzyk
Ewa Kasprzyk
Źródło: MWMEDIA
Ewa Kasprzyk, jedna z najbardziej znanych i lubianych polskich aktorek, zaskoczyła niedawno swoich fanów poruszającym wyznaniem na temat życia osobistego. Podczas rozmowy z Małgorzatą Ohme w popularnym podcaście "Lajf noł mejkap", aktorka odsłoniła kulisy jednej z najbardziej intymnych historii swojej rodziny. Jak się okazało, gwiazda miała brata bliźniaka.

Nie sposób nie znać Ewy Kasprzyk, która swoim żywiołowym temperamentem i charyzmą zdobyła serca widzów. Aktorka słynie z nieustępliwości, szczerości oraz nieprzeciętnego talentu aktorskiego, który przyniósł jej rozpoznawalność w polskim kinie. Ostatnio Ewa Kasprzyk zachwyciła rolą w "Chłopach". W najnowszym wywiadzie aktorka odsłoniła kulisy swojego życia prywatnego. W trakcie rozmowy na temat jej żywiołowego temperamentu zaskoczyła emocjonalnym wyznaniem.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

10062024_MAX_ZMUDA_DUMAIKRYTYKA
Marta Żmuda Trzebiatowska o poczuciu dumy, aktorstwie i krytyce ze strony męża. "Bywa czasami gorąco"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Ewa Kasprzyk opowiedziała o zmarłym bracie bliźniaku

W trakcie rozmowy z Małgorzatą Ohme nie mogło zabraknąć wątku dotyczącego temperamentu Ewy Kasprzyk oraz pytania o źródło jej niezwykłej energii. Aktorka, znana z zawsze trafnych ripost i pełnego zaangażowania podejścia do życia, odpowiedziała niezwykle osobistym wyznaniem.

"Skąd mam tyle energii? Za każdym razem odpowiadam: z kosmosu. Ale są w naszej rodzinie pewne historie..." — zdradziła Ewa Kasprzyk, po czym opowiedziała historię, którą dotąd nigdy nie zdradzała publicznie.

Ewa Kasprzyk
Ewa Kasprzyk
Źródło: MWMEDIA

"Mam takie geny. Moja siostra opowiadała mi o pewnej historii. Nie wiem, na ile można w to wierzyć. Kiedyś rozmawiałam z nią i wspomniała: ja po prostu nie mogę zrozumieć, skąd ty masz tyle energii, ale chyba to jest jednak prawda. Bo w rodzinie mojej była opowiadana taka historia" — kontynuowała Ewa Kasprzyk, coraz bardziej otwierając się przed słuchaczami.

Jak się okazało, rodzina Kasprzyk przeżyła dramatyczne wydarzenie związane z ciążą bliźniaczą matki aktorki.

"Moja mama miała ciążę dwujajową. Miały być bliźniaki, ale jeden z płodów obumarł. Nie wiem, czy medycyna to potwierdza... i że ja wchłonęłam bliźniaka" — przyznała Ewa Kasprzyk.

Ewa Kasprzyk
Ewa Kasprzyk
Źródło: MWMEDIA

Ewa Kasprzyk o żywiołowym temperamencie

Ewa Kasprzyk w ostatnim wywiadzie z Małgorzatą Ohme w podcaście "Lajf noł mejkap" aktorka zdradziła też, jakie nowe hobby planuje odkryć. Przyznała, że sama zaczyna wierzyć w swoją nieokiełznaną energię. Jednakże, jak przyznała, ma również słabsze dni. Mimo to nie poddaje się i zawsze szuka nowych wyzwań.

"Wszystko wskazuje na to, że nie lubię się nudzić. Z przyjemnością odkrywam nowe rzeczy" — powiedziała aktorka, zdradzając jednocześnie swoje najnowsze plany. Okazuje się, że Ewa Kasprzyk marzy o powrocie do baletu.

Ewa Kasprzyk
Ewa Kasprzyk
Źródło: MWMEDIA

"Chciałam się teraz na balet zapisać. No balet to jest świetny. Zresztą, ja kiedyś byłam w takim klubie baletowym. W ogóle chciałam być baletnicą kiedyś bardzo, ale byłam już za stara, żeby mnie przyjęli do klasy w szkole baletowej" — wspominała z nutką nostalgii.

Żywiołowy temperament Ewy Kasprzyk i jej nieustające dążenie do nowych doświadczeń to cechy, które wyróżniają ją na tle innych. Nie mogło więc zabraknąć pytania o to, czy jej partner, Michał Kozerski, nadąża za jej tempem życia. Ewa Kasprzyk odpowiedziała z charakterystycznym dla siebie humorem:

"Nie no skąd. Tym bardziej, że teraz jest kulawy, bo sobie biodro zoperował, to już w ogóle nie".

Czy Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski
Czy Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości