Ewa Kasprzyk o zazdrości w związku i przeprowadzce do RPA. Porzuci życie w Polsce dla ukochanego?

Ewa Kasprzyk
Ewa Kasprzyk
Źródło: MWMEDIA
Ewa Kasprzyk i jej partner Michał Kozerski udzielili ostatnio wspólnego wywiadu, w którym opowiedzieli o ich związku. Słynna aktorka żartowała, że jej ukochany nie jest już o nią zazdrosny tak, jak dawniej. Zdradziła także, czy zamierza na stałe przeprowadzić się do RPA.

Ewa Kasprzyk to słynna polska aktorka, która udowadnia, że na miłość nigdy nie jest za późno. Gwiazda przez lata była żoną Jerzego Bernartowicza, z którym doczekała się córki Małgorzaty. Para rozwiodła się w 2019 roku. Kilka lat później artystka poznała Michała Kozerskiego, z którym obecnie tworzy szczęśliwy związek.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Leon Myszkowski o związku
Leon Myszkowski ma 24 lata i coraz częściej pojawia się w polskiej przestrzeni medialnej. Występuje w roli DJ-a oraz producenta muzycznego. Wiele emocji wśród jego słuchaczy i instagramowych obserwatorów wzbudza również to, jak wygląda jego życie gdy zgasną światła reflektorów. W wywiadzie dla cozatydzien.tvn.pl uchylił rąbka tajemnicy.

Ewa Kasprzyk szczerze o zazdrości w związku

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski niedawno udzielili wspólnego wywiadu dla serwisu viva.pl. Para odpowiedziała na kilka pytań oraz opowiedziała o zazdrości w związku.

Kiedyś to Michał był bardziej zazdrosny, teraz nie jest. Nawet go staram się prowokować i nic
- powiedziała Ewa Kasprzyk.

Z jej stanowiskiem nie zgodził się Michał Kozerski.

"Jestem ciągle. Tylko teraz lepiej obserwuję i jestem czujny" - wyjaśnił.

Ewa Kasprzyk dodała, że w ich związku nie ma dominującej osoby. Zakochani dzielą się domowymi obowiązkami i na co dzień działają na zasadzie kompromisów.

"Rządzisz [w domu - przyp. red] prawie ty. (śmiech) Prawda jest taka, że u nas jest demokracja. Ja też nie mogę rządzić, bo mnie ciągle nie ma w domu" - wyznała aktorka.

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski wyprowadzą się na stałe do RPA?

Ewa Kasprzyk i jej ukochany często podróżują do Afryki. Para spędza tam dużo czasu. Mimo wszystko aktorka nie chce porzucić pracy w Polsce i stara się łączyć zawodowe obowiązki z życiem prywatnym na dwóch kontynentach. Nie zawsze jest jednak łatwo.

"Polecieliśmy z dziećmi na wakacje do Afryki, gdzie odebrałam telefon z propozycją jednego dnia zdjęciowego w Warszawie, który miał zaważyć na innej, kluczowej dla mnie propozycji. Postanowiłam udowodnić, że nie muszę z niczego rezygnować: ani z Afryki z Michałem, ani z pracy. Prosto z buszu przyleciałam na jeden dzień do Polski, po czym wróciłam do Afryki. Michał uważał, że to nie ma sensu, ja postawiłam na swoim. Może chodzi o chęć udowodnienia sobie – i innym – że życia kobiety, aktorki nie definiuje PESEL? [...] Afryka jest miłością Michała. Miał 15 lat, kiedy przyjechał tam z rodzicami. Codziennie za nią tęskni, a ja staram się mu towarzyszyć w tej pasji" - mówiła.

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski znaleźli w RPA ziemię, na której chcą zbudować swój dom. W mediach zaczęły pojawiać się plotki, że być może przeprowadzą się tam na stałe. Okazuje się jednak, że para nie chce nic zmieniać.

Myślę, że i dobrze jest nam w RPA, i w Polsce
- podkreśliła Ewa Kasprzyk.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości