Ewa Minge

Ewa Minge nie tak dawno wydała książkę, w której opisała pracę modelek w seks-biznesie. Teraz, jak sama wyjaśniła, została posądzona o podobne praktyki. Zarzuty odparła w mediach społecznościowych. Co napisała?

Ewa Minge nie zna pojęcia "trudny temat". Projektantka zdemaskowała niedawno pełen zakłamania świat show-biznesu, a w ostatnim wywiadzie opowiedziała o planach na własny pochówek. Synowie Ewy Minge mają jasno wyznaczony harmonogram ostatniej drogi mamy.

Ewa Minge jest jedną z najpopularniejszych polskich projektantek. Przez lata dbała o kreacje pierwszych dam - Jolanty Kwaśniewskiej i Marii Kaczyńskiej. W najnowszym wywiadzie opowiedziała o kulisach tej współpracy.

Ewa Minge w ostatnim wywiadzie poruszyła temat hejtu, z jakim się spotyka. Znana projektantka wyjaśniła, że wszystko przez zmianę rys jej twarzy, a wszystko zaczęło się, kiedy zachorowała na białaczkę. Dodała, że nikt nie chciał jej uwierzyć, że zmiany, które można było zauważyć w jej wyglądzie, spowodowała choroba.

Niedawno swoją oficjalną premierę miała powieść sensacyjna napisana przez Ewę Minge. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć gwiazd, w tym Joanny Opozdy. Ewa Minge w jednym z wywiadów przyznała, co sądzi o sytuacji aktorki oraz jej byłego partnera Antoniego Królikowskiego.

Ewa Minge w poniedziałek świętowała premierę swojej nowej książki "Gra w ludzi". Na wydarzenie przyszła plejada gwiazd, które chętnie pozowały na ściance. Joanna Opozda zadała szyku i zachwyciła opinię publiczną swoim eleganckim garniturem.

Ewa Minge jest autorką powieści sensacyjnej "Gra w ludzi", która niedługo będzie miała swoją oficjalną premierę. Gwiazda w swojej książce opisała prawdziwą historię. Ewa Minge wprowadza czytelnika w świat pełen luksusowych marek, drogiego alkoholu i prostytucji.

Joanna Racewicz, Ewa Minge i Joanna Koroniewska rozpoczęły nowy sposób na walkę z hejtem w mediach społecznościowych. Coraz więcej osób dołącza do ich inicjatywy i udostępnia wizerunek osób, które celowo sprawiają przykrość oraz napędzają nienawiść i hejt w Internecie. Niewiarygodne, jakie wiadomości dostają każdego dnia.

Ewa Minge poprawiła swój stary, wieloletni makijaż permanentny, który był dość wyrazisty. Projektantka nie ukrywała, że bardzo ją męczył i dlatego ponad rok temu poddała się procesowi usunięcia starego makijażu, w którego miejsce teraz pojawił się nowy i delikatniejszy. Ewa Minge podkreśliła, że był to bardzo żmudny proces, jednak cierpliwość się opłaciła.

Ewa Minge opublikowała na Instagramie zdjęcie w naturalnej wersji, na którym pokazała swoją twarz bez makijażu. Projektantka przyznała fanom, że nie zawsze czuje się piękna i opowiedziała o swoich problemach. Wpis poruszył internautów.

Ivana Trump nie żyje. Pierwsza żona Donalda Trumpa zmarła w wieku 73 lat, o czym poinformował sam były prezydent USA oraz ich wspólne dzieci. Teraz na Instagramie pojawił się wzruszający post Ewy Minge, która miała okazję poznać Ivanę Trump.

#COZAKOBIETA! Były mąż wyrzucił ją z domu w asyście policji. Wzięła torebkę, dzieci, trochę biżuterii i zamknęła za sobą drzwi. Nie miała dokąd pójść, ale nie poddała się. Pracowała ciężko. Dla swoich synów jest matką i ojcem. Dla swoich fanek — inspiracją i źródłem siły. Kolorowy ptak show-biznesu, którego nazwisko odmieniane jest przez wszystkie przypadki nie tylko w polskiej, ale również w zagranicznej prasie. Kreatorka, wizjonerka, projektantka, a od niedawna również pisarka, której powieść lada dzień ujrzy światło dzienne — Ewa Minge w rozmowie z Aleksandrą Głowińską opowiedziała o drodze przez ciernie do gwiazd.

Ewa Minge to ceniona projektantka, która znana jest z tego, że zmienia się jak kameleon. Gwiazda przyznaje się także do poprawiania swojej urody. Co jeszcze o niej wiadomo?

Ewa Minge jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, za pośrednictwem których dzieli się z internautami fragmentami życia prywatnego, zawodowego, ale także przemyśleniami na temat otaczającego ją świata. W najnowszym wpisie dotknęła delikatnej materii, jaką jest samotność. Jej słowa o przyjaźni trafiły prosto w serca fanów.

Ewa Minge opublikowała kolejny wpis, w którym podzieliła się z fanami swoimi przemyśleniami. Projektantka opowiedziała o spotkaniu, którego doświadczyła w sklepie spożywczym. Ewa Minge zaapelowała do dzieci: drogie córki i synowie czasem zejdźcie piętro niżej ze swoim życiem, aby matka miała masło w lodówce.

Ewa Minge uczciła Dzień Dziecka. Projektantka opublikowała zdjęcia swoich najbliższych. Za pośrednictwem mediów społecznościowych zdradziła, jak wyglądają partnerki jej dwóch synów — Oskara i Gaspara Minge.

Projektantka Ewa Minge skończyła niedawno 55 lat. Gwiazda jest dumną mamą dwóch synów - Oskara Minge oraz Gaspara Minge. Kim jest starszy syn Ewy Minge? Czy sławne nazwisko ułatwiło mu karierę?

We wtorek we włoskim dzienniku ukazał się wywiad z papieżem Franciszkiem, który dywagował na temat agresji Władimira Putina. Według niego jednym z powodów ataku na Ukrainę było "szczekanie NATO pod drzwiami Rosji". W sieci rozpętała się burza. Ewa Minge nie szczędziła gorzkich słów pod adresem głowy Kościoła.

Ewa Minge podzieliła się z internautami czułym wspomnieniem świąt w jej rodzinnym domu. Znana projektantka opisała kilka sytuacji, za którymi tęskni i wymieniła członków rodziny. Dodała, że dziś nie ma już prawie nikogo. "Byliśmy dużą, piękną, ciepłą rodziną" - napisała.

Ewa Minge na Instagramie podzieliła się wpisem, w którym zaznaczyła, że doniesienia o przemocy i molestowaniu w domu Hugh Hefnera, które pojawiają się po latach, są dla niej wątpliwe. W rozmowie z nami wyjaśniła, dlaczego tak uważa.