Kim jest syn Ewy Minge? Znane nazwisko nie ułatwiło mu życia. "Wiele razy mu dało w kość"

Kim jest syn Ewy Minge?
Kim jest syn Ewy Minge?
Źródło: MWMEDIA
Projektantka Ewa Minge skończyła niedawno 55 lat. Gwiazda jest dumną mamą dwóch synów - Oskara Minge oraz Gaspara Minge. Kim jest starszy syn Ewy Minge? Czy sławne nazwisko ułatwiło mu karierę?

Ewa Minge jest aktywną użytkowniczką Instagrama. Na swoim koncie publikuje nie tylko owoce pracy zawodowej, ale także wiele prywatnych chwil. 23 maja projektantka obchodziła 55. urodziny. Ważny dzień celebrowała wraz z przyjaciółmi, co udokumentowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Prywatnie Ewa Minge jest spełnioną mamą. Jej starszy syn Oskar Minge niedługo skończy 31 lat. Czym się zajmuje? Okazuje się, że świat mody nie jest mu obcy.

Kim jest Oskar Minge? Ewa Minge opowiedziała o porodzie

Oskar Minge urodził się w 1991 roku jako pierworodny syn projektantki. 30-letni mężczyzna pracuje w dom mody słynnej mamy - jest menadżerem marki. Jakiś czas temu Ewa Minge opublikowała wpis. Okazją do szczerych wyznań były 30. urodziny starszego syna. Projektantka wspomniała dzień narodzin Oskara. Poród nie należał do najłatwiejszych:

"30 lat temu, po najcięższych dwudziestu godzinach w moim życiu, strachu, że może się źle skończyć ten poród, wśród biegających zestresowanych lekarzy i mojego wrzasku jakby obdzierali mnie ze skóry żywcem, przyszedł na świat zupełnie zdrowy, prawie czterokilogramowy Oskar Amadeusz - napisała.

Mandaryna i Anna Świątczak nagrały razem utwór. "To otwarcie nowych drzwi"
Mandaryna i Anna Świątczak nagrały pierwszy, wspólny singiel "Od nowa", a dziś ma miejsce oficjalna premiera teledysku. Gwiazdy po raz pierwszy opowiedziały o współpracy w rozmowie z Kaliną Szymankiewicz. Okazuje się, że nie tylko zawodowo, ale także prywatnie obie panie mają bardzo przyjacielskie relacje.

Oskar Minge. Nazwisko dało mu "w kość"

Ewa Minge podkreśliła, że syn od małego miał silny charatker - był odważny i bezkompromisowy. Projektantka wspomniała, że ma jej za złe, że nauczyła go zbytniego zaufania do ludzi.

"Powtarza mi, że skaziłam go ogromną wadą, wychowując w zaufaniu do ludzi i stawianiu przyjaciół przed sobą" - napisała. 

Choć posiadanie sławnego nazwiska może pomóc w stawianiu pierwszych kroków, niekiedy staje się przekleństwem. Jak było w tym przypadku?

"Fakt jest taki, że ja dorastałam w innych czasach i nie byłam dzieckiem z nazwiskiem, czyli swoistą metką. To nazwisko wiele razy mu dało w kość, choć nigdy go nie wykorzystywał. Chciał odnieść sukces na własnych zasadach" - dodała.

Dumna mama zdradziła również szczegóły z prywantego życia syna.

"Dzisiaj ma rodzinę, choć na razie wszystkie moje wnuki mają futro i ogonki. Ale synowa jest piękna na medal i bez ogona. Wiadomo było, że ruda skradnie jego serce i wiadomo było, ze jego świat będzie pełen zamętu z powodu nadmiaru pomysłów, potrzeb, wrażeń i przykładu z domu matki-wojownika" - dodała.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Ewa Minge - kariera

Ewa Minge jest jedną z najpopularniejszych projektantek mody w Polsce. Modą zajmuje się od 1994 roku, choć z wykształcenia jest kulturoznawczynią i historyczką sztuki. Projektuje pod szyldem własnej marki "Ewa Minge". Zawodowo zajmuje się również wizerunkami osób medialnych. Ma na swoim koncie współprace podczas wielu programów telewizyjnych, a nawet - współtworzenie garderoby Jolanty Kwaśniewskiej. Dwukrotnie zamężna. Ma dwóch synów z pierwszego małżeństwa - Oskara i Gaspara. W 2017 roku wyszła za mąż po raz drugi.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło: Instagram @eva_minge

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości