Ewa Szabatin pokazała zdjęcia z najgorszego okresu w życiu. Cierpiała na nerwicę i bezsenność

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Ewa Szabatin pokazała swoją przemianę. Walczyła z nerwicą i bezsennością

Ewa Szabatin pokazała zdjęcia z cyklu pt. kiedyś vs dziś. Była trenerka w "Tańcu z gwiazdami" i aktorka przeszła spektakularną metamorfozę. Gwiazda opisała najgorszy czas w swoim życiu. Imprezowy tryb życia odbił się na jej zdrowiu.

Ewa Szabatin może pochwalić się rewelacyjną figurą i energią, którą motywuje innych do dbania o swoje zdrowie. Sporo inspiracji żywieniowych i pomysłów na treningi znajdziecie na profilu gwiazdy na Instagramie. Była trenerka "Tańca z gwiazdami" dobrze wie, że najlepiej na wyobraźnię ludzi działają zdjęcia przed i po metamorfozie. Zobaczcie poniżej, jak kiedyś wyglądała Ewa Szabatin.

Jak wyglądała kiedyś Ewa Szabatin? Cierpiała na różne dolegliwości

Ewa Szabatin nie zawsze prowadziła wzorowy tryb życia. W przeszłości jej organizm dostał w kość.

"Jakiś czas temu pokazywałam wam swoje stare zdjęcia z najgorszego okresu w moim życiu. Życiu w stresie, życiu imprezowym, życiu bez tzw. life balance. Życiu, po którym nabawiłam się nerwicy, co w późniejszym czasie doprowadziło do bezsenności" - zaczęła swój wpis na Instagramie.

Aktorka zapowiedziała, że rozwinie temat swojej metamorfozy w transmisji na żywo na Instagramie. Podkreśliła, że ważniejsza jest jej przemiana wewnętrzna, czyli zmiana podejścia do życia.

"Dziś tymi zdjęciami chciałabym Was zachęcić do jutrzejszego live, w którym poruszę wszystkie tematy dotyczące mojej przemiany oraz tego, dlaczego postanowiłam zmienić swoje życie. Co zmieniłam, od czego zaczęłam i jakie nawyki wprowadziłam. Jak widzicie, na zdjęciach zmiana jest ogromna. Ale ta wewnętrzna przemiana jest jeszcze większa" - stwierdziła tancerka.

Klaudia El Dursi o zabiegach medycyny estetycznej
Klaudia El Dursi o zabiegach medycyny estetycznej

Ewa Szabatin. Kariera i życie prywatne

Kim jest Ewa Szabatin? W wieku 10 lat zaczęła trenować taniec towarzyski. Jej partnerami na parkiecie byli m.in. Jan Kliment czy Stefano Terrazzino. W konkursach tanecznych reprezentowała Polskę i Czechy. W przeszłości odnosiła spore sukcesy. W 2006 roku zadebiutowała jako trenerka tańca w programie rozrywkowym TVN "Taniec z gwiazdami". W show szkoliła Przemysława Sadowskiego, Rafała Olbrychskiego i Mateusza Damięckiego. Spełniała się również jako projektantka mody.

Ewa Szabatin jest szczęśliwą mężatką. W 2016 roku poślubiła Rubena Barata-Rodriguesa.

"Sześć lat temu wzięliśmy ślub na Malediwach. To był najpiękniejszy dzień naszego życia… Nadal pamiętam każdy szczegół tego dnia i czasem nie mogę uwierzyć, że to miało miejsce w takich okolicznościach. Ślub odbył się na wynajętej dla nas wyspie w kształcie serca, podczas zachodu słońca, wśród szumu morza i palących się pochodni… Aż się łezka kręci w oku…" - napisała z okazji rocznicy ślubu.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości