Anja Rubik pierwszy raz o ukochanym. Wyjaśniła, jaki miała problem w poprzednich związkach

Anja Rubik podczas 10. urodzin Teatru 6. Piętro
Anja Rubik pokazała zdjęcia mamy
Źródło: ADRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Anja Rubik ma nowego partnera. Przez długi czas udało jej się ukrywać związek. Modelka jest zakochana i otwarcie opowiada o swoich emocjach. Anja Rubik wyjaśniła, dlaczego rozpadły się jej poprzednie relacje. Teraz ma przeczucie, że będzie inaczej. Kim jest partner Anji Rubik?

Anja Rubik przyznała, że jej serce od jakiegoś czasu należy do pewnego mężczyzny. Modelka opowiedziała o uczuciu, które bardzo ją podbudowało. Gwiazda przeżyła bolesne rozstanie ze swoim mężem — modelem Sashą Knezevicem, a teraz znalazła ukojenie u boku australijskiego fotografa.

Anja Rubik jest zakochana. Modelka spełnia się w nowym związku

Anja Rubik nie ukrywa już swojej nowej miłości. Modelka zdradziła szczegóły związku z australijskim fotografem. Jej słowa świadczą o tym, że spełnia się w tej relacji i nie czuje się ograniczana przez partnera.

"Jestem w związku i czuję się bardzo szczęśliwa. Spotkaliśmy się w dobrym momencie, jestem dojrzalsza, już wiem, czego nie chcę. Po różnych doświadczeniach wiem, co mi pasuje, a co się nie sprawdzi. Nie muszę godzić się na żadne życiowe kompromisy, tylko małe, jak na przykład buty porozrzucane w korytarzu, które nie powinny tam leżeć, ale… leżą. I niczego to nie zmienia. Bardzo się wspieramy, uzupełniamy, rozumiemy. To jest piękny związek, muszę przyznać" - powiedziała modelka w rozmowie z "Vivą".

Anja Rubik jest niezależną kobietą, a mężczyzna u jej boku ma być na równi z nią. Gwiazda uczy się nowych rzeczy od ukochanego. Inspiruje się jego doświadczeniem.

"Nie szukałam w mężczyźnie poczucia bezpieczeństwa, bo zbudowałam swoje życie i byłam w nim bezpieczna. W relacji cudowne jest to, że z drugą osobą możesz wszystkim się podzielić. Uwielbiam, jak jesteśmy razem w moim warszawskim mieszkaniu. Mój partner często zwraca uwagę na rzeczy, których ja nie dostrzegam. Ciągle się przy nim rozwijam, to jest szalenie ważne. Ja uczę się od niego, on ode mnie. Zaczęłam interesować się fotografią, bardzo mi w tym pomógł, bo to jest część jego zawodu. Ale uczy mnie też takiego zrozumienia siebie w codziennym funkcjonowaniu. Muszę mieć partnera, którego nigdy nie przerosnę. To część mojego charakteru. Niewielu rzeczy się boję, jestem dość odważna, jeśli się za coś biorę, na pewno doprowadzę to do końca. Szybko się uczę. To był problem w moich poprzednich związkach, że niczym modliszka połykałam moich partnerów. Ten jest nie do połknięcia" - wyjaśniła.

GRAFF_SPOTKANIESYNA
Sylwia Graff z "Żon Miami" wspomina jak wyglądało pierwsze spotkanie jej syna z nowym partnerem
Bohaterka programu "Żony Miami" opowiedziała jak wspomina pierwsze wspólne chwile z nowym partnerem i swoim synkiem
Źródło: Bohaterka "Żon Miami" opowiedziała szczegóły pierwszego spotkania syna z nowym partnerem

Anja Rubik zamieszkała z partnerem. Kim jest Adrian Steirn?

Anja Rubik zmienia swoje życie i teraz szuka dla siebie i partnera nowego miejsca do zamieszkania.

"Zaczęliśmy od przyjaźni, spotykaliśmy się dość długo, ale każde z nas miało własne życie. Jakiś czas temu zaczęliśmy wspólne i… bardzo gładko to poszło. Pokochaliśmy się. Teraz krążymy między Południową Afryką a Europą. Wynajęłam moje mieszkanie w Nowym Jorku i w Paryżu, szukam nowej bazy" - wyznała modelka w wywiadzie.

Nowy partner Anji Rubik nazywa się Adrian Steirn i jest twórcą filmowym oraz fotografem. W ostatnim czasie dokumentował wojnę w Ukrainie. We Lwowie towarzyszyła mu modelka, która również fotografowała to, co dzieje się za wschodnią granicą.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło: "Viva!"

Źródło zdjęcia głównego: ADRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości