Ewelina Lisowska pokazała nagranie z wypadku. "Jestem przerażona, jak na to patrzę"

Ewelina Lisowska miała wypadek
Ewelina Lisowska miała wypadek
Źródło: MWMEDIA
Ewelina Lisowska opublikowała nagranie z wypadku. Kamera zarejestrowała, jak wokalistka traci kontrolę, a motocykl dosłownie porywa ją ze sobą z kosmiczną prędkością. To cud, że wyszła z tego jedynie z niewielkimi obrażeniami. Mogło dojść do tragedii.

Ewelina Lisowska przekazała fanom, że doznała obrażeń w wyniku wypadku motocyklowego w ubiegłym miesiącu, co wywołało ich niepokój. Teraz artystka opublikowała nagranie przedstawiające przebieg całego zdarzenia oraz pokazujące, jakie obrażenia odniosła. Wideo zostało udostępnione w internecie.

Dalsza część tekstu pod materiałem wideo.

czt_23
Anna Karwan o nowym albumie. "Swobodnie" to muzyczny powrót do korzeni
Źródło: "Co za Tydzień"

Ewelina Lisowska miała wypadek. Całe zdarzenie nagrano

"Proszę państwa, to nie jest prosta sprawa, ten gaz jest tak czuły, że łatwo wylecieć w kosmos" - rozpoczęła nagranie Ewelina Lisowska nie wiedząc, ile racji jest w tym zdaniu.

W drugiej połowie marca Ewelina Lisowska poinformowała swoich fanów na Instagramie o wypadku, który określiła jako "lekką kraksę". Do zdarzenia doszło podczas próby ruszenia motocyklem w czasie nauki jazdy. Na zdjęciach opublikowanych przez piosenkarkę w sieci widać liczne siniaki na jej udach oraz rany i zadrapania na ciele.

"Zbyt gwałtownie ruszyłam i koła mi wpadły między nogi" – opisywała.

Po tym, jak zdjęcia z obrażeniami trafiły do sieci, fani zaczęli się niepokoić. Niedługo później Ewelina Lisowska opublikowała wideo, które ujawnia dokładne okoliczności wypadku.

Ewelina Lisowska opublikowała filmik z wypadku

Po miesiącu od wypadku Ewelina Lisowska zdecydowała się udostępnić nagranie, na którym widać, jak traci kontrolę nad motocyklem, wywraca się i upada na ziemię. Mimo dramatycznego wyglądu zdarzenia, piosenkarka odniosła jedynie rozległe siniaki. Nagranie pokazuje cały przebieg wypadku, a w jednym z ostatnich wpisów na Instagramie Lisowska wyznała, że jest przerażona, gdy na nie patrzy, ale jest szczęśliwa, że nie odniosła poważniejszych obrażeń.

"Kamera zarejestrowała cały przebieg wypadku. Sama jestem przerażona, jak na to patrzę! Na szczęście już dochodzę do siebie bez większych konsekwencji" – wyznała w jednym z ostatnich wpisów na Instagramie.

Fani wokalistki komentują, że wypadek wyglądał przerażająco i życzą jej szybkiego powrotu do zdrowia.

"Boli od samego patrzenia. Z manetką gazu trzeba obchodzić się delikatnie"

"Wyglądało groźnie. Najważniejsze, że wyszłaś z tego cało" – piszą obserwujący w komentarzach.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości