Joanna Krupa o karierze i córce. "Jej ojciec będzie robił wszystko, żeby nie poszła w moje ślady"

Joanna Krupa
Joanna Krupa o początkach kariery. Słyszała niemoralnych propozycji
Źródło: MWMEDIA
Joanna Krupa była gościnią w podcaście "Wojewódzki&Kędzierski". W rozmowie z dziennikarzami opowiedziała o początkach kariery i "załatwianiu pracy przez łóżko". Modelka wspomniała ponadto o córce. Czy chce, by dziewczynka poszła w jej ślady?

W ostatnim czasie głośno było w mediach o życiu prywatnym modelki i prezenterki telewizyjnej Joanny Krupy. Gwiazda w marcu poinformowała, że jest z mężem w separacji, co potwierdziło krążące w kuluarach plotki. Para doczekała się córki Ashy, która ma na koncie pierwszy ściankowy debiut. U boku mamy pojawiła się na konferencji prasowej nowego sezonu "Top Model". Czy dziewczynka pójdzie w ślady sławnej mamy? Kariera w modelingu to twardy orzech do zgryzienia, a droga do sukcesu bywa wyboista.

Zobacz też: Joanna Krupa spędza z córką czas w Polsce. Zabrała Ashę na jej ukochany przysmak

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

KRUPA_CZT_PROBLEMY
Joanna Krupa szczerze o problemach w życiu. Chodzi na terapię

Joanna Krupa o ciemnych stronach pracy w modelingu i wykorzystywaniu seksualnym

Przekonała się o tym Joanna Krupa, która karierę w modelingu zaczynała kilkanaście lat temu. Od początku podkreślano, że jej wzrost dyskwalifikuje ją z pracy na wybiegu. Mimo to Joanna Krupa już w dzieciństwie zainteresowała się wielkim światem mody i dążyła do tego, by w nim zaistnieć. Popularność przyniosła jej praca w fotomodelingu - tak oto znalazła się na okładkach najlepszych branżowych magazynów na świecie.

W najnowszym wywiadzie Joanna Krupa wróciła pamięcią do początków. Niejednokrotnie mówiło się o sytuacjach, w których kandydatki na modelki otrzymywały niemoralne propozycje w zamian za angaż w danym projekcie. Gwiazda również przeżyła takie sytuacje.

"Jak zaczęłam chodzić na castingi do agencji, to mówili mi, że jestem ładna, ale za niska. Były momenty, gdy poznałam producenta i chcieli iść na kolację po 20:00, to moja menadżerka mówiła, że ze mną pójdzie. Gdy ona nie była zapraszana, to wiedziałyśmy, o co chodzi" - powiedziała w podcaście "Wojewódzki&Kędzierski".

Przeczytaj: Joanna Krupa o problemach w życiu. Powiedziała o terapii. "Nie ma czego się wstydzić"

Ponadto modelka została zapytana o Harveya Weinsteina - biznesmena, założyciela i współprezesa wytwórni filmowych Miramax, Dimension Films oraz The Weinstein Company. Poza komercyjnymi sukcesami kasowych produkcji, które wyszły spod ręki prowadzonych przez niego firm, mężczyzna zapisał się również w tej mniej chlubnej księdze. W 2017 roku został oskarżony o molestowanie seksualne, a w 2018 roku postawiono mu zarzuty i zatrzymano. W 2020 roku został skazany na 23 lata pozbawienia wolności za wymuszenia aktu seksualnego na asystentce Mimi Haley i zgwałcenie aktorki Jessiki Mann. Joanna Krupa przyznała, że w branży jego nazwisko kojarzone było z jednym - seksem w zamian za pracę.

"Poznałam go na jednej z imprez, ale to było publiczne miejsce. Ja słyszałam, że jak idziesz na spotkanie z nim, to już wiesz, po co tam idziesz. Mnie taka osoba nie interesowała. Idziesz, żeby cię wykorzystał seksualnie" - dodała modelka.

Joanna Krupa o przyszłości córki. Asha pójdzie w jej ślady?

W 2019 roku Joanna Krupa urodziła córkę. Asha była owocem związku gwiazdy z Douglasem Nunesem, biznesmenem i właścicielem firmy produkującej filmy animowane. Choć oboje są silnie związani z Hollywood, modelka nie upiera się, by jej córka poszła w jej ślady. Joanna Krupa w rozmowie podkreśliła, że chce, by Asha sama zadecydowała o swojej życiowej drodze.

"Jestem otwarta. Może robić, co chce w życiu. Będę ją wspierać obojętnie, czy chce iść w moje ślady lub nie" - powiedziała.

Innego zdania jest ekspartner Joanny Krupy, który nie chciałby, by jego córka była związana z branżami, w których pracują jej rodzice.

"Wiem, że jej ojciec będzie robił wszystko, żeby nie poszła w moje ślady. On chce, żeby została lekarką, weterynarzem, adwokatką... On ma inne plany na nią" - podkreśliła.

Joanna Krupa dodała, że dla niej najważniejsze jest, by Asha sama odkrywała swoje pasje. Modelka będzie jej jedynie okazywała wsparcie.

"Chcę, żeby ona pokazała, co ją interesuje. Będę robić wszystko, żeby czuła, że mama będzie ją wspierać obojętnie jakie ma marzenia i co będzie chciała robić" - przyznała.

Przeczytaj też: Joanna Krupa o obecności córki w show-biznesie. Ma inne zdanie niż jej mąż

Fundacja TVN 1,5%
Fundacja TVN 1,5%

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości