Izabela Macudzińska z "Diabelnie boskich" zaszalała u fryzjera. Widać różnicę?

Autor:
Dominika
Kowalewska
Izabela Macudzińska

Izabela Macudzińska to niekwestionowana gwiazda Instagrama. Celebrytka, której codzienność widzowie mogą śledzić w programie "Diabelnie boskie", niejednokrotnie wprawiała swoich fanów w osłupienie. Tym razem zapowiedziała, że zmienia kolor włosów. Na jaki?

Izabeli Macudzińskiej popularność przyniósł udział w show stacji TTV "Królowe życia". Od jej debiutu na antenie minęło jednak sporo czasu, a kobieta wraz z mężem Patrykiem Borowiakiem wzięła udział w innych programach telewizyjnych. W sezonach VIP "99 - Gra o wszystko" małżonkowie zmierzyli się z innymi gwiazdami stacji w często dość zaskakujących konkurencjach.

Ponadto Izabela Macudzińska od niedawna jest bohaterką nowego formatu TTV zatytułowanego "Diabelnie boskie", w którym to m.in. odkrywa tajemnice rodzinnego biznesu. Udział w programach stacji TTV przyniósł parze ogólnopolską rozpoznawalność, toteż ich media społecznościowe śledzi z zainteresowaniem wielu internautów.

Przeczytaj też: Iza z "Diablenie boskich" zaskoczyła wyznaniem. "Mam nowego chłopa"

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Izabela Macudzińska o początkach w pracy. Nie miała łatwo
Izabela Macudzińska o początkach w pracy. Nie miała łatwo Izabela Macdzińska jest uczestniczką nowego programu "Diabelnie boskie". Opowiedziała o drodze do osiągnięcia sukcesu.

"Diabelnie boskie". Izabela Macudzińska zmieniła fryzurę

Izabela Macudzińska w marcu przeszła sporą metamorfozę. Wówczas gwiazda "Diabelnie boskich" postawiła na ostre cięcie, które przypadło do gustu internautom. Rozpływali się nad nowym wizerunkiem idolki, która postanowiła zrezygnować z długich włosów. Mimo że zmiana była widoczna, Izabela Macudzińska nie zdecydowała się na nowy kolor. Blond włosy, które stały się niejako jej cechą charakterystyczną, pozostały bez zmian. Internauci uznali jednak, że krótka fryzura bardziej pasuje do "Diabelnie boskiej".

"W tych włosach najlepiej" - czytamy w komentarzach na Instagramie.

"Te włosy pasują jak żadne inne" - piszą fani.

"Mega zmiana" - oceniają internauci.

Zobacz też: Julia von Stein wyjaśnia, dlaczego jej tata nie może spać w ciemności. Ciarki przechodzą!

Komentujący zwracają uwagę też na to, że Izabela ma świetną figurę i jest kwintesencją kobiecości. Celebrytka jest zresztą niczym kameleon. Odkąd zyskała rozpoznawalność, wielokrotnie się zmieniała. Jej metamorfozę można śledzić dzięki skrupulatnie prowadzonym mediom społecznościowym. Mimo to blond włosy są jej wizytówką. Toteż zaskakującym okazał się fakt, jakoby Izabela Macudzińska zdecydowała się zaszaleć z nowym kolorem. Postawiła na czarny?

"Diabelnie boskie". Izabela Macudzińska zrelacjonowała wizytę u fryzjera

Izabela Macudzińska bardzo dba o swój wygląd, a efektami kolejnych zmian dzieli się w mediach społecznościowych. Niedawno poinformowała obserwatorów, że udaje się do fryzjera. Choć od jej poprzedniej metamorfozy nie minęło zbyt wiele czasu, tym razem bohaterka "Diabelnie boskich" chciała zmienić kolor włosów. Zapowiedziała, że: "zmieniamy kolorek, czas na zmiany. Czekajcie na efekty".

A na nie trzeba było długo czekać. I choć może część obserwatorów miała nadzieję na radykalny ruch, Izabela Macudzińska pozostała w swojej stylizacyjnej strefie komfortu. Włosy, choć wciąż blond, nabrały zimniejszego odcienia, co przy krótkiej fryzurze gwiazdy TTV prezentuje się wyśmienicie.

Izabela Macudzińska z "Diabelnie boskich" zaszalała u fryzjera. Widać różnicę? Źródło: Instagram @justuniquebyisabel

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe

Pozostałe wiadomości