Fabienne Wiśniewska chce stworzyć własną markę ubrań? Mandaryna ją zdradziła

Mandaryna, Fabienne Wiśniewska
Mandaryna swój styl zawdzięcza córce
Źródło: MWMEDIA
Mandaryna w jednym z najnowszych wywiadów zdradziła, że swój charakterystyczny luzacki styl zawdzięcza swojej córce Fabienne Wiśniewskiej. Gwiazda opowiedziała również o artystycznych planach swojej pociechy.

Mandaryna, czyli Marta Wiśniewska karierę rozpoczęła na początku lat 2000, gdy była jeszcze żoną Michała Wiśniewskiego. Gwiazda odnalazła swoje miejsce na naszym muzycznym rynku, wykonując muzykę z gatunku dance. Gwiazdorska para doczekała się dwójki pociech, które niedawno weszły w dorosłe życie. Xavier ma dziś już 20 lat, a Fabienne jest od niego rok młodsza.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

SWIATCZAKMANDARYNA_DZIECI
Mandaryna i Ania Świątczak o swoich dzieciach. "Mają odwagę, by szukać siebie"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Mandaryna swój styl zawdzięcza córce Fabienne

Marta Wiśniewska nie ukrywa tego, jak rewelacyjny kontakt ma ze swoimi pociechami Fabienne Wiśniewską i Xavierem Wiśniewskim. Jej dzieci podczas udzielanych wywiadów również mówią, że w każdej kwestii mogą na swoją mamę liczyć. Córka i syn artystki często również konsultują ze swoją słynną rodzicielką, różne ważne życiowe kwestie jednocześnie bardzo licząc się z jej zdaniem.

Jak się okazuje, Marta Wiśniewska również bierze pod uwagę zdanie swoich pociech. W jednym z najnowszych wywiadów, jakiego udzieliła portalowi jastrzabpost.pl Mandaryna zdradziła, że jej słynny luźny styl jest zasługą córki Fabienne Wiśniewskiej. Jak się okazuje, pociecha gwiazdy studiuje na Akademii Sztuk Pięknych i ma świetne poczucie estetyki.

"To jest w wielkiej części zasługa mojej córki, która kocha modę, kocha ciuchy. Studiuje na Akademii Sztuk Pięknych, więc poczucie estetyki ma bardzo. Więc ufam a tym temacie Fabce bardzo" - powiedziała artystka.

Mandaryna o artystycznych planach córki 

W dalszej części rozmowy Mandaryna została zapytana również o to, czy jej córka ma w planach stworzenie własnej modowej marki. Jak się okazuje Fabienne Wiśniewska ma taki plan, jednak córka artystki uzdolniona jest na innych wielu polach, w tym również tanecznie. W związku z powyższym z pewnością odnajdzie swoje miejsce artystycznym świecie.

Marta Wiśniewska nie ukrywa, że bardzo kibicuje swojej córce. Jak mówi, będzie wspierać Fabinne Wiśniewską niezależnie od podjętej przez nią artystycznej drogi.

"Myśli nad tym, żeby zrobić coś swojego. Gdzieś tam na razie jest pochłonięta bardzo szkołą. Jest też świetną tancerką, więc jakby dużo rzeczy robi naraz. Ale ma tak otwartą artystycznie głowę i po tyle rzeczy fajnych sięga. A moda moim zdanie płynie w jej żyłach [...] Kibicuję jej. Jeżeli coś takiego wybierze, kibicuje jej bardzo" - powiedziała Marta Wiśniewska wyraźnie podekscytowana artystycznymi planami córki.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości