Fani Johnny'ego Deppa zaniepokojeni. Gwiazdor odwołuje kolejne koncerty

Johnny Depp
Fani Johnny'ego Deppa zaniepokojeni. Gwiazdor odwołuje kolejne koncerty
Źródło: Getty Images
Informacje dotyczące stanu zdrowia Johnny'ego Deppa budzą niepokój. Aktor jest zmuszony do odwoływania kolejnych występów i jak podają media, nie jest w stanie opuścić o własnych siłach hotelu. Fani drżą o stan zdrowia idola.

Johnny Depp jest znanym i cenionym na całym świecie aktorem. Jednak gwiazdor ma też swoją drugą artystyczną stronę. W 2015 r. stał się jednym z założycieli zespołu Hollywood Vampires, który tworzy muzykę rockową. Zespół koncertuje na całym świecie, podczas każdego ze swoich występów gromadząc tłumy fanów.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Lady Pank w projekcie MTV Unplugged
W słynnej serii koncertów MTV Unplugged wystąpili między innymi Pearl Jam, Eric Clapton, czy Nirvana. Zespół Lady Pank podczas tych koncertów proponuje fanom znane i wciąż popularne utwory w nowych aranżacjach.

Johnny Depp odwołuje koncerty

Założony przez Johnny'ego Deppa, Alice'a Coopera i Joe Perry'ego zespół Hollywood Vampires zasłynął z rockowych coverów utworów takich artystów jak The Doors, Led Zeppelin i Jimi Hendrix. Grupa ma na koncie kilka udanych tras koncertowych, jednak ostatnie doniesienia mogą rzucić cień na przyszłe plany zespołu.

Ostatnio Johnny Depp znalazł się w centrum niepokojących doniesień. Aktor i muzyk odwołuje kolejne koncerty swojego zespołu, a jego stan zdrowia budzi coraz większe obawy. Podczas niedawnego Festiwalu Legend Rocka w Polsce, gwiazdor nie wyglądał najlepiej. Wielu fanów zauważyło, że nie dało się zrozumieć większości słów, które wypowiadał do widowni.

Obecnie sytuacja zdaje się być jeszcze bardziej alarmująca. Hollywood Vampires odwołał koncerty w Budapeszcie i na Słowacji. Jak donosi Daily News Hungary, stan aktora nie pozwalał mu opuścić hotelu. W związku z tym wezwano lekarza, aby zbadał, czy z gwiazdą jest wszystko w porządku. Póki co wyniki wspomnianego badania nie są znane.

Johnny Depp już wcześniej odwoływał koncerty

Kilka miesięcy temu Johnny Depp anulował koncerty swojego zespołu, wydając oświadczenie, w którym stwierdził, że musi na pewien czas zrezygnować z występów na żywo. Powodem tej decyzji miała być kontuzja kostki, której doznał.

"Moi drodzy przyjaciele, przykro mi to mówić, ale złamałem kostkę, co jest okropne! Zaczęło się od skręcenia, ale gdzieś pomiędzy Cannes a Royal Albert Hall [tam Depp zagrał podczas koncertu na cześć Jeffa Becka — przyp. red.] zrobiło się gorzej niż lepiej. Wielu lekarzy zdecydowanie sugeruje, abym na razie unikał jakiejkolwiek aktywności, dlatego niestety nie mogę w tej chwili podróżować" - napisał wtedy.

Aktor nie krył swojego smutku z powodu zaistniałej sytuacji. Grupa Hollywood Vampires nie dotarła m.in. do New Hampshire, Bostonu i Nowego Jorku w planowanym czasie.

"Chłopakom i mnie jest bardzo przykro. Tęsknimy za wami w New Hampshire, Bostonie i Nowym Jorku, ale nie obawiajcie się, obiecuję, że przyniesiemy wam wszystkim niesamowity show, damy z siebie wszystko na wschodnim wybrzeżu pod koniec lata i wynagrodzimy tym, którzy zapłacili za te koncerty!" - dodał.

Po jakimś czasie grupa jednak wróciła do koncertowania.

Johnny Depp
Johnny Depp wydał oświadczenie. Koncerty Hollywood Vampires odwołane
Johnny Depp
Źródło: Instagram @johnnydepp

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości