Fanka oskarżyła Klaudię Halejcio o retusz zdjęć. Aktorka podsunęła jej "ciekawostkę"

Klaudia Halejcio odpowiedziała fance
Klaudia Halejcio odpowiedziała fance
Źródło: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA
Klaudia Halejcio obecnie przebywa na wakacjach i razem z narzeczonym wypoczywają na bajkowych Seszelach. Gwiazda chętnie publikuje zdjęcia z podróży, a niektóre z nich wzbudzają wiele emocji. Pod jednym z postów fanka aktorki zarzuciła jej, że przerabia fotografie. Klaudia Halejcio nie pozostała obojętna na te słowa i dosadnie odpowiedziała złośliwej internautce.

Klaudia Halejcio to jedna z najbardziej popularnych celebrytek w Polsce. Gwiazda postanowiła wyjść poza kanony samego aktorstwa i od pewnego czasu rozwija się także poza scenami teatralnymi. Klaudia Halejcio publikuje treści na Instagramie i TikToku, gdzie obserwuje ją ponad 600 tysięcy internautów. Nieszablonowe i luźne podejście do życia sprawiły, że influencerka szybko skradła serca fanów, którzy śledzą każdy jej krok. Tym razem jednak nie było do końca miło. Aktorka opublikowała bowiem zdjęcie z wakacji, a obserwatorzy zarzucili jej retusz.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Fani zarzucają Klaudii Halejcio retuszowanie zdjęć

Klaudia Halejcio i jej partner porzucili na chwile rodzicielskie obowiązki, oddali córeczkę pod opiekę dziadków i wyjechali na wakacje na rajskich Seszelach. Gwiazda nie ukrywa, jak bardzo jej się tam podoba i chętnie chwali się tym w sieci. Niedawno aktorka opublikowała zdjęcie z ostatniej kolacji z ukochanym i przyznała, że w domu czeka ją prawdziwy detoks od pyszności, którymi zajadała się podczas urlopu.

"Ostatnia kolacja w tak magicznym miejscu. Przy następnej usłyszę: 'kochanie, co jest do jedzenia?'. Powoli oswajam się do powrotu do codzienności" - napisała.

Klaudia Halejcio opublikowała zdjęcie przy restauracyjnym stoliku, a fani zwrócili szczególną uwagę na nienaturalnie długą rękę gwiazdy. Niektórzy wprost zarzucili jej retusz.

"Ale długa ręka";

"Za dużo Photoshopa. Ręka długa na kilometr";

"Czemu ta ręka jest taka długa?" - czytamy w komentarzach.

GLAM_KOLEZANKAZAZDROSC
Aneta Glam z "Żon Miami" szczerze o zazdrości

Klaudia Halejcio odpowiedziała złośliwej internautce

Klaudia Halejcio postanowiła odpowiedzieć na kąśliwe uwagi i odpisała na komentarz jednej z fanek. Gwiazda wytłumaczyła tym samym ironicznie, dlaczego jej ręka na zdjęciu wygląda na tak nienaturalnie długo.

"Naprawdę? Dzięki. Następnym razem nie zapomnę przerobić resztę rzeczy w swoim ciele. To może ja ci teraz ciekawostkę podsunę, że obiektyw można powiększyć w telefonie. Jednym kliknięciem widzisz więcej i szerzej… wow, co? To jest odkrycie. Można sfotografować koronę drzewa - normalnie szok!" - tłumaczyła się.

Warto podkreślić, że Klaudia Halejcio często publikuje nagrania, na których nie wstydzi się pokazać bez makijażu czy po nieprzespanej nocy. Celebrytka bardzo dba o to, by na jej profilach pokazywały się treści zarówno pozowane, jak i te w wersji naturalnej.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości