Klaudia Halejcio pokazała partnera. Fani zauważyli podobieństwo do Miśka Koterskiego

Klaudia Halejcio pokazała partnera
Klaudia Halejcio pokazała partnera
Źródło: ANDRASSZILAGYI/MWMEDIA
Klaudia Halejcio opublikowała wzruszające zdjęcia z partnerem oraz ich córką Nel. Oskar Wojciechowski rzadko pojawia się na profilu ukochanej, a fani celebrytki niewiele o nim wiedzą. Kim jest i jak wygląda? Według internautów to kopia Miśka Koterskiego.

Klaudia Halejcio to jedna z polskich gwiazd, która działa na kilku płaszczyznach. Celebrytka nie tylko spełnia się jako aktorka, ale od pewnego czasu także influencerka. Klaudia Halejcio jest bardzo aktywna na TikToku oraz Instagramie, gdzie publikuje zdjęcie i filmiki ze swojego życia prywatnego. Od pewnego czasu gwiazda spełnia się także w roli mamy i partnerki. O ile córeczkę celebrytki dość dobrze poznali już jej fani, tak tajemniczy Oskar zwykle nie pojawia się w publikowanych przez nią postach. Aż do teraz.

Klaudia Halejcio pokazała zdjęcie z partnerem

Klaudia Halejcio podzieliła się wspólną, romantyczną fotografią z ukochanym z okazji jego 30. urodzin. Aktorka opublikowała wzruszający post, w którym złożyła Oskarowi życzenia.

"Spełnienia marzeń kochanie! Kocham cię" - napisała, nazywając przy tym partnera "swoją drugą połówką".

Fani byli zauroczeni ich rodzinnym zdjęciem. Zwrócili też uwagę na podobieństwo Oskara do kolegi Klaudii Halejcio z show-biznesu. Chodziło o Miśka Koterskiego.

"Myślałam, że to Misiek Koterski";

"W pierwszej chwili zobaczyłem Koterskiego";

"No wprost Misiek Koterski jak się patrzy. 1:1 sobowtór" - pisali.

CZTTVN7_KALSKAWIEKMARZENIA
Adriana Kalska o swoim wieku i karierze aktorskiej

Kim jest Oskar Wojciechowski, partner Klaudii Halejcio?

Partner Klaudii Halejcio ma obecnie 28 lat i nie jest związany z show-biznesem. Wiadomo jednak, że jest właścicielem kilku firm. Oskar Wojciechowski ma co prawda konto na Instagramie, jednak jest ono prywatne i nie znajdziemy na nim żadnych zdjęć. Dużo więcej zdradza o sobie za pośrednictwem stron internetowych swoich przedsiębiorstw. Okazuje się, że pracę zaczynał jako nastolatek.

"Można powiedzieć, że jestem weteranem marketingu internetowego. Pierwszy dochodowy biznes w sieci prowadziłem już w wieku 13 lat. Obecnie stoję na czele kilku dużych, prężnie rozwijających się spółek z obszarów social media, nowych technologii, platform e-commerce oraz branży finansowej. We wszystkich firmach zatrudniam ponad 100 osób. Moje agencje obsługują największe budżety marketingowe dla polskich i globalnych marek" - pisze Oskar Wojciechowski.

Partner Klaudii Halejcio jest związany z tkimi firmami, jak np: Związek Zwrotów Bankowych, WebHeroes oraz KPI Media. Jak sam przyznaje, praca to całe jego życie i bardzo angażuje się we wszystkie swoje projekty. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRASSZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości