Gwiazdy

Filip Chajzer o sytuacji na stacji paliw. "Bak niestety nie spuchł"

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Filip Chajzer

  Filip Chajzer pokazał opłaty ze stacji benzynowej. Internauci szybko zareagowali na wpis dziennikarza. Pod postem w kilka chwil pojawiły się dziesiątki komentarzy.

Filip Chajzer często dzieli się w mediach społecznościowych swoimi spostrzeżeniami, reportażami i rozmowami z przypadkowymi osobami. Tym razem jego uwaga skupiła się na opłatach, jakie musiał ponieść na stacji benzynowej. Porównał swój rachunek z grudnia i z marca. Duża różnica?

Filip Chajzer o cenach w Polsce

Dziennikarz i prowadzący "Dzień Dobry TVN" opowiedział za pośrednictwem Instagrama krótką historię, która niestety - nie ma pozytywnego wydźwięku. Chodzi o rosnące ceny paliwa. 

"Dzisiaj pierwszy raz po dłuższej przerwie odpaliłem apkę do płacenia za paliwo przy dystrybutorze Wygodne, kiedy nie kręci cię czekanie, aż facetowi w kolejce przed tobą dogrzeje się parówka, a ambrozja sosu czosnkowego zamieni zaraz wnętrze jego szoferki w aromatyzowaną strefę SPA. Wybaczcie dygresję. Apka pokazała mi ostatnią płatność zaraz pod tą dzisiejszą. To samo czeskie auto, bak niestety nie spuchł. Kiedyś to były czasy. Dziś nie ma czasów" - napisał Filip Chajzer pod postem w mediach społecznościowych. 

Aneta Glam-Kurp z żon Miami wspomina życie w Polsce
Aneta Glam-Kurp z żon Miami wspomina życie w Polsce Aneta Glam-Kurp jest jedną z najbardziej majętnych mieszkanek Miami. Jej życie nie zawsze jednak przypominało bajkę. Jak mieszkała w Polsce?

Filip Chajzer szczerze o cenach paliwa

Dziennikarz w swoim unikatowym, charakterystycznym stylu podsumował sytuację, która go spotkała podczas tankowania auta. Na odpowiedź internautów nie musiał długo czekać. Większość osób solidaryzowała się z bólem, związanym ze znaczną podwyżką cen. 

"Chciałabym mieć tylko takie problemy, jak cena paliwa" - napisała jedna z obserwatorek dziennikarza. 

"Panie Filipie, rozumiem, że ceny wysokie, ale widziałam pana niedawno na żywo — fajne auto nie może być tanie w użytkowaniu" - napisała inna internautka pod zdjęciem opublikowanym przez Filipa Chajzera.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości