Filip Chajzer przeszedł metamorfozę. Nowy kolor włosów zaskoczył fanów

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Filip Chajzer zmienił fryzurę

Filip Chajzer przeszedł metamorfozę. Popularny prezenter postanowił zmienić coś w swoim wyglądzie i postawił na fryzurę. W tym celu udał się do znanego fryzjera gwiazd, który pochwalił się jego przemianą w sieci. Filip Chajzer od teraz jest platynowym blondynem.

Filip Chajzer to jeden z najbardziej rozpoznawalnych prezenterów w naszym kraju. Syn Zygmunta Chajzera poszedł w ślady słynnego ojca i swoje życie również związał z telewizją. Polscy widzowie od wielu lat mogą go oglądać w roli gospodarza programu "Dzień Dobry TVN", który współprowadzi razem z Małgorzatą Ohme. Filip Chajzer przyzwyczaił fanów do swojego luźnego sposobu bycia i streetwear'owego stylu. Nigdy do tej pory nie eksperymentował też z fryzurą, stawiając na naturalność.

Filip Chajzer zdradził, jakiego dania nigdy nie zje
Filip Chajzer zdradził, jakiego dania nigdy nie zje

Filip Chajzer zmienił fryzurę i pochwalił się platynowymi włosami

Filip Chajzer niedawno przeszedł wiele zmian w swoim życiu. Jakiś czas temu prezenter pochwalił się na Instagramie zdjęciem z psami, a chwilę później potwierdził w komentarzu, że to pupile jego nowej partnerki. Uczucie sprawiło, że w ostatnim czasie syn Zygmunta Chajzera wyglądał kwitnąco, a mimo to w pewnym momencie gwiazdor postanowił przejść metamorfozę i wybrał się w tym celu do fryzjera.

Filip Chajzer nie zdecydował się jednak na ekstrawaganckie cięcie, a nowy kolor włosów. Prezenter wyszedł z salonu fryzjerskiego z... platynowym blondem na głowie. Spektakularną przemianą dziennikarza pochwalił się na swoim profilu na Instagramie sam fryzjer.

Fani prezentera byli pozytywnie zaskoczeni tą zmianą.

"Ulalalalala";

"Super!"

"Ale hot! Świetna zmiana" - pisali w komentarzach.

Filip Chajzer kilka lat temu przeszedł metamorfozę i zaczął chodzić na siłownię

Filip Chajzer jakiś czas temu postanowił zmienić swój wygląd i znacznie schudł. Dziennikarz przyznaje, że nie stosuje diety, ale stara się odżywiać zdrowo. Od kilku lat regularnie uczęszcza też na siłownię. Prezenter często nawiązuje do swojej przemiany na Instagramie, na którym zdarza mu się publikować porównania siebie z kiedyś i obecnie.

"Tak. To ten sam człowiek. Jeśli jest coś, czego żałuję w życiu to faktu, że wziąłem się za siebie dopiero po 30... Ale lepiej późno niż za późno? Uprzedzam wszystkie pytania o dietę. Nie umiem w diety? Przepalam codziennie tyle kcal, żeby zasłużyć na pizzę i drwala? Bo Życie jest po to, żeby żyć?" - napisał w jednym z postów.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego:  ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości