Film "Elvis" w Playerze. Oglądaj hit prosto z kina we własnym domu

Aktualizacja:
Autor:
Kamila
Jamrożek
Film "Elvis" w Playerze. 

Film "Elvis" to dzieło, które trzeba obejrzeć nie tylko dla historii czy wielkich przebojów króla rock and rolla, ale także dla niesamowitej kreacji Austina Butlera. Kinowy hit jest już dostępny w Playerze!

"Elvis" Baza Luhrmanna to historia słynnego muzyka od skromnych początków po sam szczyt sławy. W głównej roli niezwykle zdolny aktor - Austin Butler. Nie obejrzeliście produkcji w kinie? Nic straconego.

"Elvis" w Playerze

Nominowany do Oscara Buz Luhrmann, stworzył niezykłe dzieło z Austinem Butlerem i zdobywcą Oscara Tomem Hanksem. Film "Elvis" dostępny jest już w Playerze.

Film "Elvis" w Playerze
Film "Elvis" w sierpniu w Playerze Źródło: Player

"Elvis" - o czym opowiada? Fabuła

Film "Elvis" opowiada o trwającej ponad dwadzieścia lat relacji Elvisa Presleya z menadżerem Tomem Parkerem. Ich znajomość rozpoczęła się wraz z początkiem niesłychanej kariery piosenkarza, na tle ewoluującego krajobrazu kulturowego i końca amerykańskiej niewinności. Film pokazuje też wiele najważniejszych i najbardziej wpływowych osób w życiu Elvisa m.in. Priscillę Presley.

Rola Austina Butlera w filmie "Elvis" jest tak niesamowita, że trzeba to po prostu obejrzeć - tego nie da się opowiedzieć. Recenzenci i widzowie są zachwyceni 30-letnim aktorem. Austin Butler śpiewa wszystkie piosenki młodego Presleya w filmie i robi to rewelacyjnie. Zobaczcie sami:

Zobacz zwiastun filmu "Elvis":

"Elvis" - obsada

Film "Elvis" wyprodukowany został przez wytwórnię Warner Bros. Pictures. Reżyserem jest nominowany do Oscara Baz Luhrmann. Obok Toma Hanksa i Austina Butlera w filmie występują: wielokrotnie nagradzana aktorka teatralna Helen Thomson w roli matki Elvisa Gladys, Richard Roxburgh jako ojciec Elvisa Vernon oraz Olivia DeJonge jako Priscilla. Luke Bracey zagrał Jerry'ego Schillinga, Natasha Bassett wcieliła się w Dixie Locke, David Wenham gra Hanka Snowa, Kelvin Harrison Jr. gra B.B. Kinga, Xavier Samuel - Scotty'ego Moore'a, a Kodi Smit-McPhee - Jimmie'ego Rodgersa Snowa.

Austin Butler wcielił się w rolę Elivsa Presleya
Austin Butler wcielił się w rolę Elivsa Presleya Źródło: Getty Images

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Elvis Movie/Facebook

Pozostałe wiadomości