Gabriela Muskała o związku ze Zbigniewem Zamachowskim. "Bywają momenty, gdy buzujące hormony dochodzą do głosu"

Gabriela Muskała i Zbigniew Zamachowski
Gabriela Muskała i Zbigniew Zamachowski
Źródło: MWMEDIA
Gabriela Muskała po raz pierwszy otwarcie wypowiedziała się na temat związku. Ze Zbigniewem Zamachowskim już od dwóch lat łączy ją coś więcej niż stosunki zawodowe. Co najbardziej w nim ceni? W czym się zakochała?

Monika Richardson po rozstaniu ze Zbigniewem Zamachowskim stwierdziła, że ich związek polegał jedynie na zakochaniu. Po pierwszym etapie nie przyszła ta właściwa miłość. W rozmowie z "Faktem" zwierzyła się, że bezpośrednim powodem rozstania był problem z wiernością.

"Zbyszek gustował w innych kobietach. Wiedziałam o tym, że był niewierny. Sama też kiedyś dopuściłam się zdrady. Długo będę się leczyć z mojego dziesięcioletniego związku, w którym byłam złodziejką męża, złą macochą i osobą współuzależnioną jednocześnie. Może nigdy nie dojdę do siebie w pełni" — mówiła Monika Richardson.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Katarzyna Nosowska opowiedziała o nowej płycie "Degrengolada"

Gabriela Muskała i Zbigniew Zamachowski są razem już dwa lata

Gabriela Muskała oraz Zbigniew Zamachowski po raz pierwszy spotkali się w teatrze, pracując wspólnie nad przedstawieniem "Oszuści". Przypadek chciał, że to właśnie wtedy aktor przeżywał niedawne zakończenie związku z Moniką Richardson.

Niemniej między dwojgiem aktorów uczucie tliło się od dawna. W rozmowie z dziennikarką Anną Zajdler Gabierla Muskała zdradziła, że przyszły partner w pierwszej kolejności zdobył jej zainteresowanie swoją uczciwością, szczerością i trafionymi żartami.

"Artyści, i ja się do nich zaliczam, nie są łatwymi partnerami. (...) Ale ja mam szczęście, że naprawdę trafiam na takich facetów, którzy mnie bardzo inspirują, a którzy przede wszystkim mają poczucie humoru. I to jest to, co ja w mężczyznach cenię najbardziej. Uczciwość, szczerość i uwaga na mnie, bo artyści są egocentrykami" — mówiła Gabriela Muskała w wywiadzie z Plejadą.

Jakim partnerem jest Zbigniew Zamachowski

Czy to już miłość, czy jeszcze zakochanie — tego nie wiemy. Z pewnością można jednak przyznać, że Gabriela Muskała i Zbigniew Zamachowski są co najmniej na etapie porozumienia dusz.

"Cudowne poczucie partnerstwa i swobody, akceptacji absolutnej i to, że ja się z tym człowiekiem mogę śmiać przede wszystkim. Ale też mogę mu się wypłakać w ramię, jak trzeba, i pomóc, jak jemu jest ciężko" — wymienia aktorka. Podkreśla jednak, że nie czuje się idealna. Jest osobą tolerancyjną, cierpliwą, ale czasem emocje dominują u niej nad spokojem. Nie ukrywa, że niejednokrotnie dała się ponieść swoim humorom. "Denerwuję się, jak każda kobieta w moim wieku. Bywają takie momenty, gdy buzujące hormony dochodzą do głosu. Walczę też z chęcią, by każdemu ze mną było fajnie, miło i dobrze, bo dobroć nie tylko na tym polega" tłumaczyła.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości