Gerard Pique przyłapany na ulicy z nową ukochaną. "Naprawdę myślicie, że Clara ma powody do niepokoju?"

Gerard Pique i Clara Chia w samochodzie
Gerard Pique i Clara Chia w samochodzie
Źródło: Europa Press/Getty Images
Gerard Pique został przyłapany na ulicy ze swoją nową ukochaną, Clarą Chią. Wszyscy myśleli, że z powodu napadów paniki po ataku hejterów w sieci kobieta przebywa w ośrodku. Na nagraniu jednak para wygląda na bardzo wyluzowaną.

Gerard Pique i Clara Chia zamieszkali już pod jednym dachem. Losy tej pary po rozstaniu piłkarza z Shakirą śledzi teraz cały świat. Staż związku Gerarda z piosenkarką wynosił niemal 12 lat i uchodzili za bardzo zgraną rodzinę. Nic dziwnego, że internauci są zaskoczeni ich rozstaniem.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Krystian Pesta o mediach społecznościowych i pokazywaniu prywatności
Krystian Pesta zasłynął rolą w serialu "behawiorysta". Widzowie TVN zobaczą go też niedługo w nowym sezonie "Azja Express". Jak poradził sobie podczas dalekich podróży? W rozmowie z nami opowiedział o tej przygodzie i użytkowaniu mediów społecznościowych.

Gerard Pique i Clara Chia zamieszkali razem

Gerard Pique zakochał się w młodszej o 12 lat dziewczynie i zdążyli już nawet przeprowadzić się do jego apartamentu w sercu Barcelony. Drugi dom na obrzeżach miasta piłkarz zostawił Shakirze. Jego była partnerka dała upust swojej frustracji i zazdrości w swoim najnowszym singlu. Nie pozostawiła na młodszej rywalce suchej nitki, nazywając siebie Ferrari czy Rolexem.

Wokalistka niestety nie zamieszkała z byłym ukochanym aż tak szybko. Początkowo trzymali swój związek w tajemnicy... Niektórzy są zdania, że nowa ukochana Pique jest bardzo podobna do latynoskiej gwiazdy.

Sporo mówiło się o tym, że na nową partnerkę piłkarza spłynęła fala hejtu i przez to musiała udać się do specjalnej kliniki. Reporterzy postanowili zaczepić parę na ulicy i zadać kilka pytań odnośnie stanu psychicznego nowej miłości piłkarza. 

Para zakochanych została przyłapana na ulicy

Obydwoje zareagowali na zadane pytania śmiechem. Unikali też odpowiedzi na temat tego, kiedy Clara obchodzi urodziny, gdy dziennikarze chcieli się dowiedzieć, jak będą świętować ten dzień. Wyglądali na bardzo rozbawionych ich ciekawością. 

"Naprawdę myślicie, że Clara ma powody do niepokoju? Jakiego niepokoju?" - pyta sarkastycznie na wideo Pique, a ukochana chowa się za jego plecami.

Czy rzeczywiście Clara Chia cierpi na ataki paniki? Można powiedzieć, że najnowsze wideo na Twitterze rozwiewa wszelkie wątpliwości. Co więcej, na końcu Clara zalicza małą wpadkę i... uderza w słupek reklamowy. Fani Shakiry z pewnością będą mieli o czym pisać.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Zuzanna Niedzielska

Źródło zdjęcia głównego: Europa Press

podziel się:

Pozostałe wiadomości