Leonardo DiCaprio spotyka się z kolejną modelką. Nowa wybranka jest młodsza niemal o 30 lat

Leonardo DiCaprio
Leonardo DiCaprio jest w związku ze znacznie młodszą modelką
Źródło: Getty Images
Leonardo DiCaprio znany jest nie tylko z fantastycznych filmowych ról, ale również ze swojego zamiłowania do sporo młodszych modelek. Obecnie kontrowersje wzbudza jego związek z młodszą o niemal 30 lat Eden Polani.

Leonardo DiCaprio jest popularnym aktorem Hollywood. Jego rola w kasowym hicie "Titanic" okazała się bramą do wielkiej kariery. Oprócz tego mogliśmy podziwiać aktora w takich produkcjach jak "Człowiek w żelaznej masce", "Złap mnie, jeśli potrafisz", "Aviator" oraz "Incepcja". W ostatnim czasie w mediach o Leonardo DiCaprio głośno jest w kontekście jego życia uczuciowego.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Krystian Pesta o mediach społecznościowych i pokazywaniu prywatności
Krystian Pesta o mediach społecznościowych i pokazywaniu prywatności

Leonardo DiCaprio spotyka się z 19-letnią Eden Polani - kim jest?

Leonardo DiCaprio znany jest z tego, że spotyka się ze sporo młodszymi dziewczynami, które przeważnie są znane z pracy w branży fashion. Nie mogło być inaczej i tym razem. Aktor widywany jest ostatnio w towarzystwie 19-letniej Eden Polani. Dziewczyna jest pochodząca z Izraela modelką.

Eden Polani obecnie mieszka w Los Angeles. Gwiazda pomimo młodego wieku ma już na swoim koncie całkiem bogate portfolio. Modelka może się pochwalić m.in. sesją do magazynu "Glamour". Jest podopieczną agencji  "ITM Models" oraz brała udział w kampaniach modelingowych w wielu różnych krajach.

19-letnia Eden Polani byłą widziana niedawno w towarzystwie 48-letniego Leonardo DiCaprio w Los Angeles. Modelka towarzyszyła aktorowi podczas jednej z imprez. Zrobione przez paparazzi zdjęcia szybko obiegły media na całym świecie, a różnica wieku między Leonardo DiCaprio, a Eden Polani wzbudza wszędzie niemałe kontrowersje.

Leonardo DiCaprio spotyka się ze sporo młodszą modelką
Leonardo DiCaprio spotyka się ze sporo młodszą modelką
Źródło: Getty Images

Leonarda DiCaprio i jego uwielbienie do sporo młodszych modelek

W przeszłości Leonardo DiCaprio również spotykał się ze sporo młodszymi modelkami. Przed 19-letnią Eden Polani mogliśmy go widywać w towarzystwie 23-letniej Victorii Lamas, czyli modelki z aktorskimi aspiracjami. Dziewczyna jest córką Lorenza Lamasa, gwiazdora serialu "Renegat".

Wcześniej Leonardo DiCaprio spotykał się przez kilka miesięcy z supermodelką Gigi Hadid. Jak donoszą media, to właśnie wiek modelki miał być powodem rozstania. 27-letnia supermodelka ponoć miała być dla hollywoodzkiego aktora zbyt wiekowa.

Z Camilą Morrone, czyli wcześniejszą partnerką Leonardo DiCaprio był niemal 5 lat. Para rozstała się zaledwie kilka tygodni po tym, jak modelka skończyła 25 lat. W związku z tym głośnym rozstaniem w mediach zaczęły pojawiać się plotki mówiące o tym, że aktor porzuca młodsze partnerki zaraz po ukończeniu 25 lat.

Wcześniej aktor był łączony z modelkami: Gisele Bundchen, Blake Lively, Erin Heatherton czy Bar Refael.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości