Trwa batalia Shakiry z Pique. Odpowiedź piłkarza i kukła wiedźmy na balkonie

Shakira i Gerard Pique byli parą przez 12 lat
Shakira i Gerard Pique byli parą przez 12 lat
Źródło: WireImage/Getty Images
Wojna medialna pomiędzy Shakirą i Gerardem Pique trwa w najlepsze. Gwiazda wypuściła muzyczny hit, w którym uderzyła w byłego ukochanego, jego kochankę oraz rodziców. Długo nie pozostało to jednak bez odpowiedzi. Wokalistka nie dała za wygraną i... wystawiła na balkonie kukłę wiedźmy, skierowaną w stronę domu teściów. Ci również w końcu odnieśli się do sytuacji.

Shakira i Gerard Pique przez 12 lat uchodzili za jedną z najbardziej zgranych par w show-biznesie, a ich oświadczenie o rozstaniu bardzo zaskoczyło fanów. Szybko się okazało, że piłkarz zdradzał ukochaną i to właśnie dla nowej kobiety postanowił zostawić rodzinę. Piosenkarka bardzo mocno to przeżyła i trafiła nawet do szpitala z załamaniem nerwowym. Potem przez kilka miesięcy milczała. Shakira niedawno udzieliła bardzo szczerego wywiadu, w którym przyznała, że ma złamane serce. To jednak był dopiero początek.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Paulina Krupińska o związku i kryzysach. "Kłótnie w każdym związku są normalne"
Paulina Krupińska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą odniosła się do plotek o kryzysie w jej małżeństwie z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Gwiazda nie ukrywała, że jej mąż nie jest chodzącym ideałem, ale ona sama także jest świadoma swoich wad. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" powiedziała też, co jej zdaniem jest kluczem do długiej i trwałej relacji. "Mam nadzieję, że kiedyś Sebastian przyjmie te słowa do serca" - mówiła.

Shakira obraża Gerarda Pique i jego partnerkę w piosence. Piłkarz odpowiedział

Niedawno gwiazda postanowiła się odgryźć ojcowi jej dzieci i... nagrała piosenkę. Shakira śpiewa w niej, zwracając się bezpośrednio do Gerarda Pique i poleca mu "zamiast tyle ćwiczyć na siłowni, potrenować mózg". Wokalistka uderzyła także w nową partnerkę piłkarza i porównała ją do zegarka Casio i samochodu Twingo. Siebie natomiast nazwała Rolexem i Ferrari. Nie spodziewała się jednak, że sportowiec wykorzysta ten fakt do własnej promocji.

Na początku firma Casio postanowiła nawiązać współpracę z Gerardem Pique, który oczywiście zgodził się na ich warunki. Trzy dni od premiery jej "rozstanowiego hitu" piłkarz przyjechał na trening... Renault Twingo. Firma Renault odpowiedziała Shakirze w mediach społecznościowych, że będzie ją wspierać "gdziekolwiek i kiedykolwiek", tym samym nawiązując do jej piosenki "Whenever, Wherever".

Shakira wystawiła na balkonie kukłę wiedźmy. To znak dla teściowej

Shakira w swojej piosence nie uderzyła jedynie w Gerarda Pique i jego kochankę, ale także w jego rodziców. Warto bowiem dodać, że gwiazda mieszka na jednej ulicy ze swoimi teściami.

"Zostawiłeś mi teściową jako sąsiadkę. Z reporterami pod drzwiami i długiem" - śpiewała Shakira.

Co ciekawe, gwiazda wystawiła na balkon kukłę wiedźmy i ustawiła ją tak, by patrzyła w stronę domu rodziców piłkarza. Tym samym Shakira dała "delikatnie" znać swoim teściom, że nie są u niej mile widzianymi gośćmi.

Piosenkarka postarała się także o dobre dopełnienie efektu za pomocą dźwięku. Poprosiła pracowników ze swojej posiadłości, by puszczali w zapętleniu jej najnowszą piosenkę, która nawiązuje właśnie do rodziny Gerarda Pique.

Ojciec Gerarda Pique ostrzega Shakirę. Chce "tańczyć z wilkami"

Rodzice Gerarda Pique zdążyli już poznać jego nową ukochaną, jednak nie wypowiadają się na temat rozstania syna i Shakiry w mediach. Dziennikarka Lorena Vazquez dotarła do przyjaciół rodziny, którzy przekazali jej ich stanowisko. Okazuje się, że małżeństwo, delikatnie mówiąc, nie jest zachwycone poczynaniami byłej synowej. Joan Pique zawarł za to krótki komunikat na komunikatorze WhatsApp.

Ojciec piłkarza ustawił bowiem na swoim zdjęciu profilowym kadr z filmu "Tańczący z wilkami" i ten tytuł ustawił sobie także jako nick. W ten sposób nawiązał do jednego z największych hitów Shakiry - "She Wolf".

Z tego, co dowiedziała się dziennikarka, wiemy, że Geard Pique i jego nowa partnerka nie przejmują się za bardzo całą sytuacją i mają do niej odpowiedni dystans. Były partner Shakiry martwi się natomiast, że w efekcie medialnej wojny ucierpią jego synowie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: WireImage/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości