Mateusz "Big Boy" Borkowski pokazał ukochaną. Tak wygląda tajemnicza Kinga

Mateusz Borkowski znany widzom "Gogglebox. Przed telewizorem" jako Big Boy
Mateusz Borkowski pokazał partnerkę
Źródło: Tomasz Urbanek/East News
Mateusz "Big Boy" Borkowski z programu "Gogglebox" pokazał partnerkę. Celebrytka już jakiś czas temu przyznał, że jest bardzo mocno zakochany, ale do tej pory nie pokazywał ukochanej publicznie. Teraz jego fani po raz pierwszy mogli zobaczyć, jak wygląda tajemnicza Kinga, z którą Big Boy w przyszłości chce się ożenić.

Mateusz Borkowski zasłynął jako "Big Boy" w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Mężczyzna od razu skradł serca widzów, którzy pokochali go za determinacje i bezkompromisowe podejście do siebie. Celebryta na oczach całej Polski zaczął swoją walkę z nadwagą i schudł ponad 100 kilogramów. Po wszystkim na nowo odnalazł pasje, jakimi stały się moda i zakupy. Okazuje się, że to właśnie tym aktywnościom znalazł też miłość swojego życia.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Mateusz "Big Boy' Borkowski po raz pierwszy pokazał partnerkę

Big Boy od jakiegoś czasu publikował na swoim koncie na Instagramie zdjęcia, na których tylko częściowo było widać, że jest w towarzystwie kobiety. Potem celebryta potwierdził, że rzeczywiście jest zakochany w tajemniczej Kindze. Niedawno Mateusz Borkowski w rozmowie z Dagmarą Olszewską przyznał, że jego partnerka powoli przygotowuje się do tego, by pokazać się publicznie.

- My już rozmawialiśmy na ten temat - ona nie chce się pokazywać, bo jak każda kobieta boi się hejtu. Każdy chyba, kto wchodzi do tego świata się tego boi i to jest zrozumiałe. Jak nabierze skóry tak odpornej jak ja, to przestanie się bać. Ale myślę, że to samo nastąpi niebawem i myślę, że ona powoli staje się na to przygotowana - mówił w niedawnym wywiadzie.

Okazało się, że nie rzucił tych słów na wiatr i już kilka dni później pokazał swoją ukochaną w pełnej krasie. Big Boy opublikował zdjęcie, na którym widzimy jego, jego partnerkę oraz Izę i Joachima Zeiske, znanych również z programu "Gogglebox". Cała czwórka wybrała się na mecz żużlowy, który rozgrywał się we Wrocławiu.

"Hałas emocje i łutu. GP na żużlu we Wrocławiu. Jest kosmicznie" - podpisał zdjęcie Mateusz Borkowski.

Pod postem pojawiło się wiele emotikonek w kształcie ognia lub serduszek. Niektórzy fani pokusili się też o miłe komentarze.

"No i fajnie Was razem widzieć" - czytamy pod zdjęciem.

Mateusz "Big Boy" Borkowski o miłości. Przedstawi swoją wybrankę?
Gwiazdor "Gogglebox. Przed telewizorem" o miłości, zakochaniu i przyjaźni. Kim jest tajemnicza Kinga?

Mateusz "Big Boy" Borkowski planuje ślub z ukochaną

Mateusz "Big Boy" Borkowski w rozmowie z Dagmarą Olszewską wyznał, że jego związek już jakiś czas temu wszedł na wyższy etap i para zamieszkała ze sobą. Okazuje się, że celebryta ma bardzo poważne plany dotyczące jego wspólnego życia z ukochaną i zamierza wziąć z nią ślub.

- Pierścień z diamentem tak, ale kiedy, to wam nie powiem. Tak, będzie moją żoną - będzie panią Borkowską. Po tylu potknięciach i perturbacjach Kinga jest moją kobietą do końca życia. Cieszę się, że ją spotkałem - powiedział w rozmowie z Dagmarą Olszewską.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości