Mateusz "Big Boy" Borkowski o ukochanej i ich kosztownej pasji. "Nikt nikomu nie wypomina"

Autor:
Dagmara
Olszewska
Mateusz "Big Boy" Borkowski

Mateusz "Big Boy" Borkowski to gwiazdor programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Niedługo widzowie TTV zobaczą go także w nowej edycji programu "99 gra o wszystko". Internauci cenią go za samozaparcie i dążenie do wypracowania wymarzonej sylwetki. Niewiele osób wie jednak o jego nietypowej pasji, którą podziela ze swoją ukochaną. W rozmowie z Dagmarą Olszewską wyjaśnił także, na co wydaje najwięcej pieniędzy.

Mateusz "Big Boy" Borkowski zaskarbił sobie sympatię widzów uczestnictwem w programie TTV. To właśnie tam na oczach widzów przeszedł spektakularną metamorfozę i schudł 170 kilogramów. Razem ze swoją przemianą zaczął coraz częściej pojawiać się w mediach społecznościowych. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl uchylił rąbka tajemnicy i opowiedział o swoim tajemniczym związku i… wspólnym uzależnieniu. 

Mateusz "Big Boy" Borkowski o związku i modzie

Uczestnik "Gogglebox. Przed telewizorem" w rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedział o swojej pasji do mody i do zakupów. Wyznał także, że zamiłowanie do wydawania pieniędzy wpłynęło na to, jak zaadaptowane są pomieszczenia w jego mieszkaniu. 

- W naszym mieszkaniu jedna sypialnia jest zaadaptowana na pralnię. Moja ukochana stwierdziła, że musi być tam też jej garderoba i toaletka. Gdy ostatnio oglądaliśmy szafy to — przepraszam kochanie — do żadnej się nie zmieściła. Kocham modę, Kinga też bardzo kocha modę. Często chodzimy na zakupy, lubimy kupować i sprzedawać ciuchy, oglądać pokazy mody, odkrywać i o tym czytać. Haute couture i pret a porter, od Virgila Abloha przez Kima Jonesa po Jerry'emiego Lorenzo. Lubię ich oglądać i bardzo ich cenię - powiedział Mateusz "Big Boy" Borkowski. 

Gwiazdor wyznał także, czy to właśnie na modę wraz z partnerką wydaje najwięcej pieniędzy.

- Moda, rower i podróże. To są trzy rzeczy, na które nie żałuję pieniędzy. Inne wydatki mnie już bardzo bolą - przyznał. 

Mateusz "Big Boy" Borkowski o związku i uzależnieniu od zakupów
Mateusz "Big Boy" Borkowski o związku i uzależnieniu od zakupów Mateusz "Big Boy" Borkowski z "Gogglebox. Przed telewizorem" opowiedział o związku i uzależnieniu od zakupów

Mateusz "Big Boy" Borkowski o uzależnieniu od zakupów

Uczestnik "Gogglebox. Przed telewizorem" przyznał, że zamiłowanie do zakupów nazywa już czasem "uzależnieniem". Okazuje się jednak, że ze swoją partnerką całkowicie to akceptują i nie oceniają nawet tych najbardziej pochopnych decyzji podjętych w sklepach z odzieżą.

- Moja dziewczyna to jest taki sam zakupoholik jak ja. Nikt nikomu nie wypomina. Nie mam problemu z tym, że ona kupuje 16. parę jeansów. Jeżeli super w nich wygląda, to mówię "bierz". Nigdy nie zwracam uwagi. Niech kupuje, ile chce. Jest piękną kobietą, niech się stroi i ubiera, a ja jej chętnie w tym pomogę i będę za nią te siaty nosił z miłą chęcią - powiedział. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: X-News

Pozostałe wiadomości